Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális, hogy az...

Mennyire normális, hogy az ilyen emberekre nem tudok irigy lenni, hanem csak szánni tudok őket?

Figyelt kérdés

Évfolyamomon van egy csaj, mivel eleve nem tetszik az a stílusa, hogy folyton a pènzrôl beszél, és hogy nekik mennyi van, ezért nem is igazán beszélek vele.

Olyasmikkel jö, hogy jaj 15.000 ft ba fog kerülni a kabát, amit kinézett magának, habár ami rajra vanm az is annyi volt. Másik alkalomkor a tanár mondja, hogy mennyibe fog kerulni a busz, ez evfolyamnak, erre bevagja nekik a csaj, hogy jaj, a tesòm 10x ennyit keres, olyan irigy vagyok rá.meghogy jaj, neki mennyibe fog kerülni a hajfestès blablabla.

Ő komolyan azt hiszi, hogy mindenki el fog ájulni tole, hogy jaj kicsoda ő. Lehet , hogy jelen esetben velem van a gond, de én szánalmat érzek az ilyen iránt, hogy dicsekszik a semmivel, hogy netalántás már irigy legyen rá. Mert másért miért tenné?


2017. nov. 28. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
gyerekes ez a viselkedés, az ilyen dolgok gyakran belső bizonytalanságokra irányuló kompenzációs kísérlet részei. Majd kinövi, remélhetőleg
2017. nov. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon normális. Akinek ilyen személyisége van, azt szánni is kell.

Gondold el mennyire értéktelen senki lehet, ha nem tud semmiről beszélni, és az egyetlen "jó" amit tud mondani magáról, hogy pénzes családba született.

2017. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak ismerem a csalàdját, és a dolgok kozel se annyira gyönyörűek, ahogy ő szeretné feltűntetni. De ez nem az én dolgom, és nem érdekelm hogy kicsit bosszantó, hogy az ilyen eberek dicsekednek, akiknek majdhogynem nincs mivel
2017. nov. 28. 14:47
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

15 ezer egy kabátért???? :D:D:D:D:D:D Az semmi :D

Amúgy pont azok nagyképűek és nagyzolók akiknek nincs, csak álmodnak róla.

2017. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így szeretné elérni, hogy figyeljenek rá. Sajnos nem veszi észre, hogy pont az ellenkezőjét fogja elérni vele.

Én is sok hasonló személlyel találkoztam már...

2017. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szegény csaj, ez tényleg kisebbségi komplexus. Ráadásul azt a pénzt nem is ő keresi. Hát nagyszám... Ne törődj vele, neki rossz, hogy ennyi számára az élet.
2017. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
15000 Ft-os kabáttal nem nagyon lehet felvágni. Nálunk a kínaiban kerül 15000-be egy normális kabát.
2017. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, de már a kínaiban is 10.000-be kerül egy noname kabát, szóval azért ez nem annyira nagy szám. :D a hajfestés sem kerül sokba, szóval aki ezt beveszi annak gratulálni tudok. :D majd akkor növi ki, ha el kell mennie dolgozni és nem mások pénzét költi.
2017. nov. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!