Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mennyi idő alatt hoztok...

Ti mennyi idő alatt hoztok meg döntéseket?

Figyelt kérdés

A párom olyan alapossággal dönt apróságokról, hogy kezdek megbolondulni tőle és nem tudom, hogy bennem van-e a hiba.

Több, mint 1 hónapja nem tudja eldönteni, hogy milyen wifi routert vegyen. Ez mondjuk a kisebbik gond, de naponta több órát tölt el azzal, hogy Excel táblába írja az összes router tuljdonságát.

De például képes 20 percig pakolgatni a tojásokat, hogy megtalálja a tökéletest, de a végén ott hagyja, hogy majd lesz jobb is.

Vagy pl. lassan egy éve nézegette a szakállvágókat, vettem neki egyet a szülinapjára, de nem meri kipróbálni, nehogy belevágjon.

Én reagálom túl, vagy tényleg túlzás, amit csinál?


2017. nov. 29. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem enyhén túlzás, hanem egyenesen beteges!

Együtt élsz egy Monkkal.

De vigasztallak, ha nem kezeltetitek, ez csak egyre rosszabb lesz!

Hidd el, tudom mit beszélek!

2017. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Új videókártyát 10 percbe telt mire választottam.

Kell olyan ami jól viszi a játékokat, és 15 000 ft körül van. Kiadott 3-at, abból átfutottam melyik a legjobb, és kész is.

Nagyon túlzás amit csinál.

2017. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Az alaposság, átgondoltság nem árt, de a párod, valóban nagyon túlzásba viszi ezt a leírtak alapján.
2017. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megpróbálok rá hatni.
2017. nov. 29. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

routert szerintem max 1 hétvége alatt

utána olvasnék, eldönteném mik az igények, mennyit szánnék rá...


más döntéseket pl a tojásos kérdés nagyon max 1-2 perc és az már túl tolva

2017. nov. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A párod full beteges. Azt nem értem, hogy tudtatok összejönni? Mennyit gondolkodott, hogy leszólítson, ne szólítson, előnyök, hátrányok.
2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok és nem véletlenül írtam amit írtam, sajnos a párodnak szenzitív személyiségzavara van, amit nagyon komolyan kellene venni, mert később komoly bajok forrása lesz.

Éltem ilyen beteggel, mit ne mondjak, pokol volt.

Olvasd el ezt, ha több tünet is egyezik, irány a szakember!

[link]

2017. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!