Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok a neten...

Miért nem tudok a neten beszélgetni?

Figyelt kérdés
Megküzdök minden egyes szó kitalálásával, nincs téma amiről írhatnék. A beszélgetőpartnerek hamar otthagynak, még azok is, akivel a való életben sokat tudunk beszélni. Én is hamar otthagyok mindenkit. Ha mindenki szeret a neten beszélgetni, én miért nem?

2017. nov. 30. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy mindenki szeret a neten beszélgetni? Ez nem így van, ebből ne is indulj ki. Egyébként nem tudhatjuk, hogy te miért nem szeretsz, lehet neked szimplán jobban megy a személyes, verbális kommunikáció mint a közvetett. Van ilyen.
2017. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek beszélni, mint irogatni...túl sok a mondani valóm 1-1 témához, de sok idő begépelni és lusta is vagyok ilyenekhez...ráadásul nem mindig úgy jön le a mondandó írva, mintha elmondanánk
2017. nov. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én meg a neten sokkal jobban kommunikálok, mint élőben.

Szimplán gyakorlat.

2017. nov. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!