Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bosszantanak annyira...

Miért bosszantanak annyira azok az emberek, akik folytom dicsekednek?

Figyelt kérdés

Van 1 osztalytarsam, életemben nem láttam még ilyen lanyt. Par utcaval arrebb lakik, szoval ismerem, tudjuk, hogy az anyja megmondja, hogy ez van, es ott ez van, neki szava nincs.

Ezt a komplexusat pedig a suliban eli ki, hogy jaj Armanis parfumje van, a gond az, hogy tudom, hogy kitol vette 2000 ft ert, mivel utanzatt, ruhait a turkalobol veszi, jo, ha nehany ruhat vesz ujannon, azzal is rogtom kerkedik, az is tema nala, hogy jaj, a tesoja mennyit keres, villog a Converse meg Nike cipojevel, amit szinten hasznaltan vett... nem vetem meg a turikat, mindenki onnnan vasarol, ahonnan akar, de miert kell ez tema legyen? nem ertem, es bosszant, hogy olyan dolgokkal akar felvagni, ami masnak alapbol megvan, mas minden ruhanemujet annyiert veszi, amennyiert o egyet, es megis o az, aki villog, olyan dolgokkal, ami masnak nem luxus es termeszetes.


2017. dec. 2. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb lenne az életed, ha ezt figyelmen kívül hagynád. Ne figyelj oda amikor ezeket a szövegeket nyomja, vagy ne menj szimplán a közelében. (nyilván óra közben ez neccesebb )
2017. dec. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szunetekben egyutt vagyunk, ezert borzaszto nehez. Tenyleg nem azert mondom, mert irigy vagyok ra, mert 1 dolgot se tudok felhozni, amivel o rendelkezik, en meg nem (es nem feltetlenul anyagiakra gondolok)
2017. dec. 2. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenki dicsekszik valamivel. Látod a fát, de nem látod a gyökereit. Látod ezt a dicsekedő lányt, de nem látod milyen kicsinek érzi magát köztetek, egyébként miért hangoztatnám, hogy így-meg-úgy.
2017. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!