Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek kövér vagyok?...

Szerintetek kövér vagyok? (többi lent)

Figyelt kérdés
166 cm vagyok,60 kg.12 éves vagyok,és nálunk az osztályban a többiek még kövérebbek is nálam.Lány vagyok amúgy.Szerintetek fogyózzak?

2017. dec. 2. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
A fogyózás nagyon béna dolog, semmi értelme..bár nem tudom a magasságodhoz hogy mutat a 60 kg, ha a dagadt ember fogyókúrázik diéta és edzés helyett, annak az eredménye löttyedt zsíros csontváz. De nem hinném hogy fogynod kéne, vagy max egy 15-20 kg-t
2017. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem kell fogynod. 12 éves vagy, hülyeség lenne ezzel tönkretenni a testedet:) Sportolsz valamit? Ha nem akkor kezdj el, egyél lehetőleg minél egészségesebben. Most lépsz pubertásba, simán lehet az is amúgy, hogy elkezdtél nőiesedni és azért érzed magad kövérnek.
2017. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Egyetértek az előttem szólóval: ne kezdj semmilyen divatdiétába, de ha egészségesebb életmódra váltasz, az biztosan nem fog megártani. Ha nem túl intenzívek a tesiórák nálatok, akkor te csinálhatod intenzívebben szabad akaratodból vagy sportolhatsz valamit még pluszban. Az étkezésedet is átgondolhatod: nem fogyasztasz-e túl sok cukrot, finomított szénhidrátot, esetleg sót, és elegendő élelmi rostot eszel-e? Nézz utána az ajánlásoknak, és néhány hétig jegyezd föl minél pontosabban, hogy mit ettél, így össze tudod hasonlítani a saját étrended az ajánlással. Persze ha pl. a suli menzán ebédelsz, akkor nem fogsz tudni mindent pontosan felírni, de nem baj. Ha csak az édességeket, és minden előre csomagolt élelmiszert felírsz, az már egész jó. A testtartás is nagyon sokat számít: ha hajlamos vagy görnyedni, akkor figyelj erre oda, kereshetsz gyakorlatokat is, amik segítenek. Sokkal szebben mutatsz egyenes háttal, ez többet számít, mint 2-3 kg plusz-minusz.

2017. dec. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt ennyiből nem tudhatjuk... én 164 cm vagyok, 53 kiló, 26 éves, és bizony olyan úszógumim van, hogy csak na... de simán lehet, hogy rajtad máshogy oszlik el a súly, esetleg izmosabb vagy, ami köztudottan nehezebb a zsírnál... szóval ezt ennyiből nem tudjuk neked megmondani.
2017. dec. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!