Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, mik az első...

Mit gondoltok, mik az első benyomásaitok egy olyan srácról aki "trógerül" öltözködik. De jól áll neki. Szürke melegítő nadrág, jó cipő, kabát helyett egy vastagabb pulcsi alatta egy másikkal, sapka rajta kapucnival?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 01:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nem tűnik trógernek ez az öltözködés. Én a terep nadrághoz meg sportcipőhöz bőrkabátot és rapper sapit hordok, na az tényleg tróger. :D
2017. dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

Hiaba all jol neki (hoooopsz, ki mondta, hogy jol all neki? Sajatmaga mondta sajatmaganak, a tukorbe nezve?), szoval hiaba all jol neki, az en szememben igenytelen, ami 99%, hogy a viselkedeseben, az erdeklodesi koreben, a vele toltott minden percben megmutatkozik. Valoszinuleg muveletlen is, mert a troger oltozekhez troger viselkedes, troger egyeniseg tartozik.

Igen, a ruha teszi az embert.

Es nem arrol beszelek, amikor valaki dolgozik, pl. mint komuves vagy hidegburkolo, es ilyen ruhaban dolgozik. De, ha ilyen ruhaban jonne el a randinkra, haaaat, kb. akkor latna utoljara. El nem mennek vele buliba, moziba, de meg setalni sem, ha ilyen oltozekben jelenne meg.

A kapucnival egyebkent is eloiteletes vagyok: ha valakinek nincs takargatni valoja, akkor ne huzzon kapucnit a fejere, ha velem van.

2017. dec. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb semmi, észreveszem ott egy ember, következő pillanatban el is felejtem.
2017. dec. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
“proli”
2017. dec. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
előzővel egyetértek, a melegítő tipikusan proli viselet. Persze bebeszélheted magadnak, hogy jól áll, de én nőként undorodom a melegítőt viselő férfiaktól, az tényleg nagyon proli.
2017. dec. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

A szürke melegítő is de főleg a sapka kapucnival mindent elárul:

ócska pr0li.

2017. dec. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Nagyszerű jellem. Átlát az emberek szándékain. Nagyon okos, de ez ügyesen titokban tartja. Amikor meghallja "proli" kuncog magában, és együtérez a szerencsétlen törtetővel.
2017. dec. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Átjött 😂
2017. dec. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

De jó, hogy ennyire nincs előítélet az emberekben?


Mi van ha azért vette fel mert számára kényelmes viselet?

2017. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
Kamaszkortol huszonegynehany eves korig elmegy, de utana azert illik mar megkomolyodni megjelenesben is. Egy komoly felnott ferfi nagyon nevetseges ilyen stilussal, de amugy szerintem nem gaz. A barati koromben a fiuk kozul sokan oltoznek igy, mondjuk viselkedesben is neha elegge trogerek, hogy eg a pofamrol a bor, de hat amugy mindenkinek anyja helyett anyja vagyok altalaban. :D
2017. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!