Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl magas az igazságérzetem....

Túl magas az igazságérzetem. Emiatt napokig el tudok lenni egy igazságtalanságot érintő dologgal. Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Csak egy példát szeretnék leírni, hogy milyen dolgok pl. Megkértem a a vonaton az előtérben egy srácot, hogy had szálljak le előtte ha ő nem száll át, azzal a kérdéssel indítottam, hogy ő átszáll-e, mert 5 percem van átszállni. Amit meg is engedett kedvesen.

Erre megszólal mögöttem egy hang kötekedően, hogy nem nyílik ki előbb az ajtó.

Mondom és mit szól bele. Erre odajön a kaller, aki jegyet sem kért, hogy neki kell előbb leszállnia. Mondom lehet szemétkedni csak mert megteheti. Erre az utasok mögöttem még a kötekedő kaller mellé álltak, hogy ez az előírás. Na és akkor is előírás amikor nekem kell kiszedni az ajtóból a beragadt utasokat?... Ne szedjem ki, mert az az előírás... :D


2017. dec. 4. 00:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy áradt az ital szag a kötekedőből...
2017. dec. 4. 00:19
 2/12 A kérdező kommentje:
Indok, hogy ne essen ki senki. Mondom ha nem szól bele akkor sem esik ki senki. Na erre bedühödött és akkor állt az ajtóba, hogy ő akkor megmutatja...
2017. dec. 4. 00:22
 3/12 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodj le amerika kapitány!
2017. dec. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem igazság érzet hanem csak pusztán önző vagy. Igaszság érzet lenne ha a dolog nem.veled tortént volna meg és nem a te javadat akartad volna elotérbe helyezni, viszont itt világos a sztori pusztán fel vagy háborodva mert nem engedtek előbb leszállni.
2017. dec. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Te hisztis vagy s buta.

Érdekeidért nyalsz, lefele meg rúgsz...


Olvasd el az utazási feltételeket-szabályokat...


ui: a vagonokon több ajtó is létezik...

2017. dec. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú embert.. Nem csoda, hogy itt tart az ország...
2017. dec. 4. 17:17
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Hát, pedig ez szerintem sem az igazságérzetről szól.
2017. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor legközelebb nem szedem ki az ajtóból az embereket ha az az előírás, hogy a kallernak kell először leszállnia. :D
2017. dec. 5. 00:27
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha már csak mocskolódni vagytok képesek normális érvek helyett... :)
2017. dec. 5. 00:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Rengeteget utazom és most volt először az, hogy megkértem valakit udvariasan, hogy megengedi-e hogy elsőnek szálljak le. Kedvesen igent mondott csak mögöttem lévők nyomorult kis egója nem engedte. Rengetegszer utaztam úgy, hogy nekem kellett kinyitni az ajtót önállóan, mert senki nem volt ott, se kaller, se utas. Ha volt is más utas akkor is le tudtunk szállni szépen ittas kalauz beavatkozása nélkül is és nem esett ki senki...
2018. jan. 10. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!