Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A felnőtteknek és huszonévesek...

A felnőtteknek és huszonéveseknek miért az a szimpatikus ha egy fiatal felnőtt úgymond beáll a "sorba"?

Figyelt kérdés

Ha körül néz az ember, többségben olyanokat láthat aki tipikus szép fiús, csajoknál meg dívás, a szülők mindig mondják is az ilyenekre hogy gyönyörű vagy gyerekem....

Én azok közé tartozok akiket ravasz rossz arcúnak mondanak, és a legtöbb szülő nem engedné a gyerekét velem lógni, még így felnőttként sem.

Bár tudnék én is jó arcú, frissen borotvált nők kedvence lenni, de nálam nem jön be ez a vonal.


Továbbá annak is örülök hogy sokan nem bújnak be a seggembe két hét után, mint sok más ismeretségben.


2017. dec. 4. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

XDDDDD.

Minden tiszteletem kèrdező!

2017. dec. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Mert mindenki meg akar felelni mindenki másnak.

Azzal hogy a gyerekük megfelel mindenki másnak, úgy érzik ők jó munkát végeztek a gyereknevelésben, és megnyugodnak, hogy nem tartják őket rossz szülőnek.


És mert ugye, ha beállnak a sorba, azzal engedelmeskednek is.

A tanárok ezért imádják a jófiúkat, mert azt csinálják amit a tanár mond, megfelel neki.

2017. dec. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

"ravasz rossz arcúnak mondanak"


Bocsi, de írtózom az ilyen emberektől. Nem ettől leszel más vagy egyéniség.

2017. dec. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ameddig ilyen kérdések foglalkoztatnak, nem vagy felnőtt.
2017. dec. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hát nekem nem is szimpatikus. :(
2017. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert fosnak őszintének lenni és csak akkor nyílnak meg, ha ittasan négyszemközt vagytok. azért van 200-300 lájk néhány képen, mert szeretnének ők is a kemény maghoz tartozni, így hátha hozzájuk is vissza tér a karma néhány lájk formájában, akkor meg talán boldogok lesznek, hogy mintha szeretnék őket :')
2017. dec. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek ez a szimpatikus, sőt, szerintem a huszonévesekre például, nem annyira jellemző.
2017. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!