Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretik a nők az...

Miért nem szeretik a nők az alacsony férfiakat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Attól függ. Ha a lánynál magasabb, ad egyfajta biztonságérzetet.
2017. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Pontosítok: a nők téged nem szeretnek
2017. dec. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Mert jobban érdekli őket mások véleménye.
2017. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
2 féle alacsony férfit ismerek, azt, aki boldog párkapcsolatban él, meg azt, aki frusztrált, az előbbivel nem lenne bajom, mert az rendben van magával, csak foglalt, vagyis tabu, az utóbbira meg nincs szükségem, mert senkinek nem leszek az ingyen pszichológusa a szabadidőmben.
2017. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Mert azok a "férfiak" akik nálam alacsonyabbak általában 12 évesek.
2017. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%

Nyugi kérdező, ez csak addig van, amíg az "öntudatukra" nem ébrednek a nők...

Mert onnantól már csak az számít majd nekik, hogy hogyan állsz anyagilag.

2017. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Én elég magas vagyok (174 cm), és nem tudom miért, de csak azokra tudok férfiként tekinteni, aki pár cm-vel magasabb nálam. Valószínűleg az is benne van, hogy a fejemben él a törékeny nő- erős nagy férfi sztereotípia, és hogy is érezhetném magam ,,törékeny nőnek" egy 165 centis, 60 kilós férfi mellett, ha én magam 174 centi vagyok és 65 kiló.
2017. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem nincs bajom velük, tőlem alacsonyabb ellenkezőnemű nem létezik :D
2017. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Minden csak pénz kérdése, ha egy férfi milliomos, lehet az akármilyen csúnya, lásd Andrew Vajna.. Alacsony, kövér, csúnya és mégis minden nő odáig van érte, mert pénze van, ennyi a lényeg. Tehát azok a nők, akik azzal az ócska szöveggel jönnek, hogy csak a magas férfiak adnak biztonságot, azok mind hazudnak. Sok magas férfi létezik, még is soknak nincs nője, ez amiatt van, mert csórok és ezt a nők pillanatok alatt leszűrik ügyes kis rafinált kérdéseikkel hogy: mit dolgozol, hol laksz stb és máris leszűrik a férfi anyagi mivoltát, ennyi.
2017. dec. 10. 05:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Észrevettétek, hogy egyre több a hisztis lúzer ezen az oldalon?
2017. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!