Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon jogosan félek egy...

Vajon jogosan félek egy idegennel utazni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy holnap mennem kell fogorvos a fogszabályzóm miatt. Német orszagban rakattuk fel es most elkoltoztunk Ausztriaba es vissza kell jarnom nemetbe mert itt sokkal tobbet kellene erte fizetnem.


Szoval igy anya segitseget kert egy ilyen Magyar csoportban hogy tudnak e valakit aki vallal ilyen utat.

Jelentkezett egy pasi na es itt az erdekes.


Az emberunk 36 eves a feszen 10 ismerose van az anyammal egyutt es 600kmert elkerne 30eurot ami 9000FT.

De neki semmi dolga nincs ott csak jokedvebol vinne at es vezetne 7orat raadasul 9000FTèrt? En ezt nem tudom felfogni. Beszeltunk vele ugyan telefonon de messzirol jott ember azt mond amit akar.


Vajon jogosan nem akarok beulni hozza egy kocsiba?

Szivesebben mennek vonattal ahol meg be is van kamerazva s tobb ember van nem ugy mint a kocsiban hogy beulok o ul a volan mogott es oda visz ahova akar...

De vonattal nem mehetek mert attol meg felt anya..


Várom a vèleményeket.

16/L



2017. dec. 6. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vonattól félt, de egy idegen férfi autójától nem? Hát, furcsa gondolkodásmódja van anyukádnak.
2017. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

En is megvagyok ezen lepodbe teljes mertekben. Alapvetoen o mondta nekem mindig mikor kisebb voltam hogy ne alljak szoba idegenekkel ne uljek be idegenek kocsijaba soha.

Nem ertem most a logikat pedig o tenyleg egy okos ertelmes no es imadom de apa a baratom es en is egy velemenyen vagyunk csak o mondja hogy nem veszelyes ez a pasi.. az oke hogy telefonba mennyire kedves meg mit tudom en na de akkor is....

2017. dec. 6. 20:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ebbe ne ugorjatok bele.

Mutasd meg anyukádnak ezt a cikket, hátha jobb belátásra tér: [link]

2017. dec. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem ülnék be egy ismeretlen pasas mellé!!!

Anyád is felfoghatná, hogy ez az út egy csomó pénzébe lenne a pasasnak, és ez ennyiért senkitől sem várható el, hogy elvigyen, hacsak nem ő személyesen a mikulás!!

Mindig fel kell tenni a kérdést, hogy "miért éri ez meg neki, idegenként"??!

Ebből viszont egyenesen az következik, hogy valamilyen hátsó szándéka van.

Több esze is lehetne anyádnak!!!

NE MENJ!!!

(Menj vonattal. Ott bárkinek tudsz szólni, ha szükségét érzed.)

2017. dec. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A saját érdekedben kérlek, ne ülj be mellé! Nagyon gyanús.
2017. dec. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megerositettetek bennem ezt hogy nem lenne jo otlet. Holnap apa fog atvinni :) ki vesz egy nap szabdsagot
2017. dec. 6. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Legalább nektek van eszetek apukáddal!

Ezentúl fenntartással kezeld majd jóanyádnak a hozzá állását a dolgaidhoz.

2017. dec. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tuti be akarja akasztani. Gondolom nem valami jó képű ha ennyire félsz tőle . :D
2017. dec. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!