Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkednek olyan furán...

Miért viselkednek olyan furán az informatikusok?

Figyelt kérdés
Ti nem vettétek észre, hogy akik informatikával foglalkoznak azok valamiért mások vagy máshogy viselkednek? Miért lehet ez?
2017. dec. 6. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem apukám és testvéreim is informatikával foglalkoznak és nem veszem észre, hogy mások lennének mint a többi ember. Pontosan mire gondolsz ez alatt?
2017. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

"akik informatikával foglalkoznak"


Ezzel kiválóan leszűkítetted a kört, kábé mintha azt mondtad volna, hogy "akik emberekkel foglalkoznak".


Nincs már olyan, hogy "informatikus". A rendszergazdától az adatbázisoson át a kockázatelemzőig mindenki "informatikával foglalkozik".


Beszélgess pár "informatikussal", ők fognak csak igazán ellátni téged ilyenekkel, hogy a linukszosok mind ilyenek, az analisztek mind olyanok.

2017. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Hogyan viselkednek ők?
2017. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Informatikuson belül gondolok pl a programozókra. Én is eléggé mélyen benne vagyok (etikus hacker) a témában és ismerősöktől hallottam hogy az informatikusok alapból mások, máshogy viselkednek.
2017. dec. 6. 22:52
 5/6 anonim ***** válasza:
84%
A programozók viselkedhetnek máshogy, mivel ráálltak az algoritmikus gondolkozásra, ezért fárasztó lehet nekik "Normális" emberekkel való kapcsolat
2017. dec. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem viselkednek máshogy, mint a többi ember. A párom mérnökinformatikus és nem fura a viselkedése, ismerek több programozót is, de ezek közül csak egy fura és követhetetlen az észjárása, de közel sem az összes ilyen. Meg van fura gazdász, tanár, mérnök, kőműves stb. is. Ez nem munka függő.
2017. dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!