Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez velem?

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy eszembe jut sokszor valami hülyeség és elkezdek röhögni? például a mekibe volt olyan nemrég hogy pont amikor kérnem kellett a kaját, akkor a barátnőm mondta el helyettem mert amikor mondanom kellett volna elkezdtem röhögni ok nélkül XDDDDD szinte már sírtam :D és nagyon sokszor van az hogy a legjobb barátnőm ha elkezd valami szomorút mesélni, akkor elröhögöm magam és nem érti min xD (főleg a fejen röhögök de nem tudom mer XD) Meg mindig az van hogy amikor buszon vagyok valakivel, ha rám néz valaki 5 mp múlva már nagyon elkezdtek röhögni :D Ez mért van??? xD 14/L
2017. dec. 6. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Még kevés kemény csalódás s keserűség ért...tartsd meg jó szokásod bár temetésre ne járj még;)
2017. dec. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam tökrandom röhögni, csak úgy a semmiből.


Múltkor a 2 órás vonatutat amiatt röhögtem végig, mert van az a japán szó, hogy "nigeru" ami olyasmit jelent, hogy "futás!", és tökre elképzeltem ahogy egy japán próbálja ordítani, hogy "nigg*r" és elfut, csak ugye ők a mássalhangzó után általában raknak egy magánhangzót is, és így lett a "nigeru".


Nem tudom mért röhögtem ezen másfél-2 óráig, de biztos vagyok, hogy furának néztek a vonaton.

2017. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy lány aki mindig összevissza beszél a buszon a barátnőjével, ha meg véletlenül odanézek, mindig kiröhög.

Mit csináljak, kedves gyakorikérdések?

2017. dec. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
😂😂 király szokás mindenen röhögni, a jó kedv meg van az a lényeg :DD
2017. dec. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) De ez ugye elmúlik?
2017. dec. 7. 19:59
 6/7 A kérdező kommentje:
2/5 XDDDD
2017. dec. 9. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem :DDDDD



2. voltam :D

2017. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!