Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezeled a zokni árúsoka...

Hogyan kezeled a zokni árúsokat az utcán?

Figyelt kérdés

"Helló Dezsőkém. Jön a hideg tél adok neked zoknit"


Semmi sem reagáltam, mintha süket, vak volnék.


Ma egy nő a nagy táskával "Kérdezhetek valamit?"

A reakcióm mintha meg sem hallottam volna.


Felismerhetőek a nagy táskáról az cipelik. Becstelen az összes egytől egyig, mert régen engem is megszívattak.


Úgy csinálják, ha szóbaállsz velük, hogy adnak ajándékba, ingyen ...a többi maradjon titok, a lényeg az, hogy kellemetlenség szóbállni velük.


Másodára gondoltam egy nő nem olyan, ő sem volt különb. Nem kell zokni, veszek az üzletben, és akkor odaadja ajándékba, ha nm kell akkor erőszakoskodik, hogy ragaszkodik fogadd el ajándékba...az biztos, ha szóbaállsz velük lerázhatatlanok.


Még egyik sem szólt vissza, hogy -süket vagy birka?



2017. dec. 7. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem biztos hogy pint eladni akart valamit a nő, hozzám is jött oda már így ember hogy azt hittem hogy pénz kell neki vagy adni akar valamit de közben meg csak arra volt kíváncsi hogy melyik metró megy xy helyre. Ha tukmálni akarnak akkor nem szolalok meg vagy 'nem köszönöm' ameddig el nem megy.
2017. dec. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Győri zoknis cigót lehet jól hülyíteni.

Szokásos sztori: főnök 6 pár zokni háromszázért vigyed, add a pénzt. Hülyemagyar persze örül hogy kap ennyiért (lopott bolyhos szart), de ha odaadod a pénzt akkor ad két zoknit hogy kettőt ad ennyiért és már el is felejtette hogy hatról volt szó. Pénzed már a zsebében.

Szóval ne add oda a pénzt előre.

Vegyél elő ezrest hogy nincs nálad, váltsa fel. Hadd kotorásszon. Ha előszedte, hirtelen gondold meg magad, kérd hogy bontson ki egyet mert láttál egy leszaladt szálat. Dehogy főnök ez márkás esküssszöm a negyven pujáró életére!

De bontasd ki vele akkor is, forgasd nézegesd, csillanjon fel a szemed hogy milyen jó! Kérjed a hatot, aztán mikor már nyújtanád a pénzt pattanj fel hogy itt a busz bocs, csá! És hagyd ott a phahszba. Jól el lehet ezekkel tölteni az időt. :D

2017. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk zoknisok nincsenek. A biztosítástukmálók, a szappanosok meg a parfümösök vannak inkább.

Én már felismerem az ilyet, mert anyi van belőlük, és mindnél ugyanolyan cuccok vannak, ugyanolyan fürkész tekintetük, és messze elkerülöm őket. Ha megszólít mégis, akkor "bocs, sietek".

Amúgy ami még jó szer ilyenek ellen, az a fejhallgató. Persze így is van, aki elkezdi kocogtatni a vállad, de ritkább.

2017. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Határozottan megmondom neki, hogy kopjon le.
2017. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

-nem kell?

-nem

-de csak...

-mondom nem kell húzzál tovább, szeva

2017. dec. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Ezért kell kocsival járni
2017. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Fogja a csomagot (5 pár)

"500 forint"


Annyit megér! Adom az ötszázast, nála a pénz elteszi. Kivesz egy párt, átadja.

Ez most mi?


Majd kiderül egy pár 500 HUF.

Aztán bevezeti, még plusz egy ezres és az egész.

Nem kell vissza az ötszázas. Aztán az egészet (5 pár) odaadja ajándékba.

Nem kell, vissza a pénzt! Elővesz még egy csomagot, adjak neki egy ezrest...


Feltartják az embert.

2017. dec. 7. 15:17
 8/12 A kérdező kommentje:
*másodjára.
2017. dec. 7. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De ilyenkor határozottan le kell állítani, ha meg nem érti, akkor el kell küldeni a jó édes anyjába. Legalábbis én így szoktam. Kocsival sem jobb a helyzet, múltkor bekopogott az ablakon a pirosnál egy csövi, hogy adjak cigit. Mondtam neki, hogy nem dohányzom. Akkor adjak aprót. Mivel nem fogta fel hogy nincs (tényleg nem volt, de amúgy sem szoktam adni) ezért ablakmosóval sikerült elüldöznöm. Utálom az erőszakos embereket, ráadásul zaklatnak és nem kopnak le.
2017. dec. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

#2 Vagy így.

- Megveszem az egészet táskával együtt! (Felcsillan a szeme) Mennyi.

Előveszem a "játékpénzt" egy köteg húszasból lehúzok hármat (szeme elkerekedik) Na itt van száz /kipótolom/, majd nyúl felé és Bocs Dezsőkém ez nem ér ennyit....és addig szívatom, amíg ő nem távozik.

2017. dec. 7. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!