Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenki azt nézi ki belőlem...

Mindenki azt nézi ki belőlem hogy nincs barátnőm vagy ha van akkor csúnya-igénytelen lehet csak (közben meg szép-kedves párom van) Mi alapján ítélnek meg?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szépfiú, de sokat adok magamra. Volt már több barátnőm, a mostani egy nagyon csinos (tényleg) kedves nő, művészetek által ismerkedtünk meg. Sokszor kerülök hülye helyzetbe. Új munkahelyemen túlóráztam, mire odajött az egyik csinosabb csaj a következő szöveggel: Menjél inkább haza, ezzel ráérsz még, menj keress valami lányt, udvaroljál, ne itt görnyedj. Tök rendes srác vagy, előbb-utóbb találni fogsz majd valakit akit neked szánt a sors!

Ezt így rámzúdította, megszólalni se tudtam, aztán nagynehezen megmutattam a barátnőm képét neki, másnapra meg az volt a pletyka hogy beteg ember vagyok mert húgommal (nincs testvérem) közös képeket mutogatom mint barátnőmet. Hiába mondtam meg másoknak is, nem hiszik el hogy csinos párom van azt mondják “na persze álmodik a nyomor”

Másik eset, lerobbant egy utcabeli (most költöztünk össze) csaj autója. Igénytelenebb lány, foltos ruhában jár, kócos, gyakran látom fényes nappal sörrel a kezében! Odamentem a barátnőmmel segíteni, plusz jött egy másik új szomszéd is (jóképű menő pasi) a húgával. Szerelés közben is furcsa volt (azt hittük ők egy pár) mert mintha nyomulna a barátnőmre, neki is kínos volt nagyon! Aztán amikor végeztünk odaadta a névjegyét a páromnak hogy hívja fel, nekem meg odalökte hogy szívesen segített, de legközelebb ne hagyjam a barátnőmnek hogy össze-vissza gyújtást adjon a kocsira, inkább hívjunk szerelőt. Az alkesz, igénytelen csajra hitte hogy az az én barátnőm!!! Nem is értettük, utólag esett le minden! Azóta full kínos közlekedni a házban, nem akarunk velük összefutni.

Múltkor kórházba kerültem, ott is bejárt hozzám a barátnőm, majd az egyik ápolócsaj kiselőadást tartott nekem, hogyha meggyógyultam akkor irány csajozni, stb. Mondtam hogy dehát ott a barátnőm, be is jár ide hozzám. Ja ők azt hitték az a húgom, nem gondolták!


Miért ilyen előítéletesek az emberek? Azért mert 170 vagyok és ronda miért nem lehetek kedves értékes humoros ember aki megtetszik egy értelmes csinos nőnek és szeretik egymást? Miért kell azt feltételeznie mindenkinek hogy hozzám senki vagy max egy igénytelen lecsúszott alkesz illhet?


2017. dec. 7. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kihagytad a sztoridból azt a részt, hogy a szupermarketekben a kasszás mindig leteszi az elválasztót a futószalagra, mert azt hiszi, hogy külön-külön vásárlók vagytok. (igen, más is nézi a humoristákat)
2017. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan még nem fordult elő szerencsére eddig! Melyik humoristával volt ilyen? Megnézném :D
2017. dec. 7. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert az emberek idióták (tisztelet ugye a kivételnek....), előítéletesek és felszínesek. Ettől én is a falnak megyek, hogy rólam is nem először feltételezik, akik még nem ismernek, hogy nincs senkim, meg, hogy egyedül élek stb, holott lassan 6 éve együtt vagyunk a párommal (aki már a vőlegényem). A múltkor is, pl mikor beszélgettem egy lánnyal az egyetemről, akit nem rég óta ismerek, mondtam neki, hogy most fogok elköltözni, és erre ő ,,egyedül fosz lakni?"- Nem az első eset. Egyszerűen valamiért belőlem az emberek azt nézik ki, hogy egy magányos farkas vagyok, és most már tényleg nem értem miért, ennyire nem lehetek ronda. Igaz, hogy szépnek se tartom magam, nem vagyok az a tipikus barbibaba, ami ma elfoadott, de sokak szerint csinos és szép is vagyok, adok magamra, 174 centi magas, nem túlsúlyos, 23 éves lány vagyok. De már csak azt tudom mondani, neked is, meg magamnak is, hogy le kell sz...ni azt aki ilyen előítéletes, a lényeg, hogy az ember legyen boldog azzal, akit szeret, és az senki másra nem tartozik. Tudom, hogy fáj, meg az a legnehezebb, hogy figyelmen kívül hagyni a hülyéket, de ez a megoldás...
2017. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
fosz=fogsz, bocsi, csak nem jó a billentyűzetem...
2017. dec. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Na a kérdező pont az ellentétem. Rólam azt feltételezik általában első benyomásra hogy tipikus csajozós, jó dumás srác vagyok. Amikor valakitől visszahallom ezt, vegyes érzelmektől vezérelve elröhögöm magam
2017. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg így random odanyögik neked ezeket a csajozzál szövegeket akkor eléggé.. érdekes kisugárzásod lehet.

Olyan szelídebb, normálisabb srác lehetsz, akin az emberek kényszert éreznek hogy uralkodjanak felettük és megmondják mit csináljanak.


Olyan jó lehetőségeket kapsz arra hogy másokkal vitázhass...

Tudod ők felszínesek. Ennyit elég tudnod, hogy miért csinálják ezt.


"az egyik ápolócsaj kiselőadást tartott nekem, hogyha meggyógyultam akkor irány csajozni"

Ha szelíden fogadod ezeket, engeded hogy ezt csinálják, fogják is.

2017. dec. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegyél egy táblát a hölgyre, és írd rá a neved. (A hölgy neve a te neved+é)

Akkor mindenki tudni fogja.


Ő a barátnőd, és teljesen mindegy mit gondol más. Ne bízz senkiben, ne mutogasd a közös képet kettőtökről, akármennyire kedves, mire a húgod képét mutogatod. Ezt nem kellett volna. Miért hencegsz. Miért bizonygatod...nem kell, sőt dugd el, mert jön majd a szépfiú, és lecsapja a kezedről

.

Bármid van le kell tagadni.

2017. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!