Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ők az éretlenek vagy én...

Ők az éretlenek vagy én vagyok túl komoly?

Figyelt kérdés

Szerintetek az nem durva, hogy 18-20 éveseknek nincs kiforrott személyiségük?

Úgy értem mindent olyan flegmán élnek meg. Semmihez nem ragaszkodnak, senkihez nem tartoznak, semmiért sem tesznek erőfeszítéseket.


A legtöbb kortársamnak a legfontosabb, hogy valamilyen játékot nyomjon (főleg LoL, meg CS. go). Némelyiknek van valamilyen tessék-lássék kapcsolata, de igazán ők sem tudják, hogy miért álltak össze egymással.

Baráti társaságok is elenyészően kevésen vannak. Leginkább mindenki csak az alkalmi barátaival megy el néha ide-oda, de egy közös nyaralás vagy az, hogy ott legyenek amikor magad alatt vagy már elképzelhetetlen.

stb. stb.


Én mindent tudatosan teszek, tudom hogy a lányban, aki a barátnőm mit szeretek, hogy a barátaim pótolhatatlanok vagy hogy miért azt csinálom szabadidőmben amit. Ha pedig valamelyikkel megromlott a kapcsolatom hónapokig tepertem értük.


2017. dec. 7. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Lehet,hogy komolynak gondolod magad...


-De az önfényezés viszont komolytalan!

2017. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Élik a saját életüket. Nekik nem kell a te életed, neked nem kell az ő életük. Egyik sem jobb a másiknál. Ők nem éretlenek és te sem vagy túl komoly.
2017. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ők sokkal több élettapasztalatot szednek össze, mint te a kis zárt világodban.

18-20 évesen, tk. a serdülőkor végén még nagy butaság elköteleződni.

2017. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ismerős érzés...

Óra közepén a földön fetrengés, hangos röhögés szintén órán, felfekszik a padra, hóval dobálózik a teremben, a saját telefonjaikat törik össze a suliban és dobják ki az ablakon, nem foglalkoznak a másikkal...

Mai nap is sétáltam két lány! osztálytársammal és én éreztem magam rosszul hogy az utcán is kiabálva káromkodnak.

És az a durva hogy érettségizett emberek és nem a legalja iskola.

Senki ne mondja azt hogy ez normális.

2017. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó, hogy felsőbbrendűnek tartom magam, de amikor nem tudja nekem valaki megmondani, hogy miért ezzel a lánnyal jött össze, miért nem a barátnőjével vagy akárki mással. Vagy miért barátkozik egyik nap valakivel aztán hagyja más nap a sz.rban.


Az elkötelezettséget sem úgy értem, hogy míg a halál el nem választ, de azért valamiféle hűséget vagy szolidaritást mutassunk már a másik felé, ha már egyszer egy csapatban játszunk.

2017. dec. 7. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez sokáig úgysem fog menni, mert a fiatalok az ilyen viselkedéssel csak azt érik el, hogy visszaálítják a három éves sorkatonaságot, ahol fegyelmet tanulnak. Bár, mondjuk Brüsszel nek az érdeke minél több tudatlan csűrhe kitenyésztése.
2017. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hasonló tapasztalataim vannak nekem is ezzel kapcsolatban, szóval átérzem a dolgot! :)

Valószínűleg kicsit te is komolyabban veszed a dolgot, mint ahogy kellene... Ha jól értem, van barátnőd, barátaid... foglalkozz inkább velük, nem a többi emberrel! :)

2017. dec. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Se barátnőm, se barátaim. Ezért foglalkozom ezzel.

De amúgy köszönöm, megnyugtató ezt hallani.

2017. dec. 10. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!