Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18-19-20 éves fiúk őszintén!...

18-19-20 éves fiúk őszintén! Ti tényleg csak a külsőre mentek?

Figyelt kérdés
Fontosabb az alak, a smink meg minden külsőség ebben a korban? Van, akinek átlagos barátnője van/volt?
2017. dec. 7. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt vica-versa lehetne napestig játszani. Csak azért mert volt egy rossz személyes tapasztalatod ez nem lesz általános dolog.
2017. dec. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem speciel mindegy a külső ,aki megáll, és könnyen hagyja magát azt dugom. Ráérek válogatni később.
2017. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az első benyomás a külsőből származik, vizuális élmény tehát elsődleges fontosságú, ehhez tartozik természetesen a testszag (illat) is, sőt a hang is. Az más kérdés, hogy ezek az elsődleges külső jegyek mennyire vannak párhuzamban a belső tulajdonságokkal, a személyiség egészével, de hát annak megismeréséhez hosszú út vezet.
2017. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A külsőséget nézem, mert nem vagyok értelmiségi ember, egy érettségin meg 2 szakmával, minek fussak főiskolás viszonylag módos családból származó csaj után, bár szép+okos is, de az ilyen nem velem fog leállni.


Szóval inkább az ilyen megtetszünk egymásnak, aztán majd kialakul valami, felállásban hiszek.

25F

2017. dec. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, de a külső is fontos.
2017. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Általánosítasz. Van akinek csak személyiség számít.

Normálisabb embereket undorítja a smink.

2017. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát... most vissza lehetne kérdezni, hogy téged érdekel-e a fiúk megjelenése.


Szerintem nem kell semmi extra, a "csúnya" is relatív fogalom mindenkinek. Láttam már olyat, hogy azt mondtam kösz nem, de másnak meg ő volt álmai nője.


Ahány férfi, annyi válasz. Ostoba kérdés. De ha ennyit nem tudsz felfogni, akkor ja, neked számít a külső. Mert az eszeddel nem sok férfit fogsz elhódítani.

2017. dec. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aki ezt a kérdést komolyan gondolja az olyan szinten cinikus, traumatizált vagy éretlen, hogy nagyon...

(Amúgy meg a smink senkinek se számít, ahogy a push up se)

2017. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 4/8

kb igazad is van.

A nők 20 felett már csak arra pályáznak hogy melyik férfi mellett kap jobb megélhetést luxust, aztán ide jönnek sírni , hogy mért nem szeretik őket. Kérdező nem neked szólt csak úgy le írtam . Amúgy a kérdésre válaszolva akik nem szeretik a természetes szépséget azokból hiányzik a művész lélek, akik csak átalakítani akarnak minden nőt és mindig bele dörgölik az arcukba hogy 20 kiló festéket kenj magadra, azokat szembe kell pisálni. 24 f

2017. dec. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!