Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan aki elégedett...

Van itt olyan aki elégedett az életével és tetszik neki az irány amerre az tart? Titeket is zavar az, hogy egyre csak telik az idő és öregszetek és nem tehettek ellene semmit?

Figyelt kérdés

Nekem szinte nincs is életem és eléggé elszomorít,hogy már a fiatalságom lassan el is múlik és nem csinálok semmit,bár legalább már próbálkozok

Szóval érdekelne,hogy akinek jó az élete azt is zavarja-e az,hogy öregszik vagy meg tud békélni vele


2017. dec. 7. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én aztán nem. Folyamatosan annak a parája van rajtam, hogy az idő telik, az életem meg nem halad semerre.
2017. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Èn most ùgy élek. Az èv nagy rèszèben sokat ès kemènyen dolgozom, ezèrt ha munka èpp nincs akkor ÈLEK!
2017. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Engem az zavar hogy 13 év után még mindig suliba járok és a pénztelenség ellen nem tudok tenni.

Alig várom hogy végre elszabaduljak és rendes pénzért dolgozhassak.

Így is heti 4x dolgozom suli mellett 8 órákat.

2017. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az irány szerintem jó amerre megyek, csak nincs társam aki velem tart.

Szóval elégedett vagyok, de kéne egy barátnő.

Az idő múlása engem is zavar. Ez az év is szinte elrepült.

2017. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki a saját életének a kovácsa, így csak az panaszkodik, aki béna vagy lusta.


Az időnek telni kell, különben állna az élet...ez a rendje s nem is baj.

2017. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően elégedett vagyok az életemmel, noha van jópár probléma a környezetemben, amit meg kell oldani, de ilyen az élet, lehetne sokkal rosszabb is - legalább hasznosan töltöm az időt:S

Nem, nem zavar az "öregedés".

2017. dec. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!