Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak, csak lelki fájdalom...

A férfiak, csak lelki fájdalomtól sírnak?

Figyelt kérdés
Van egy idősebb (mostoha)fiutestvérem,és amióta ismerem(6 év) egyszer sem láttam elgyengülni.Volt már mellette autóbalesetem,mikor neki három bordája tört el,egyszer szemem láttára esett le 4-5 méterről,eltörte a lábát,de nem sírt.Nemrég arra értem haza,hogy a nappaliban a telefonját nyomkodta és valósággal zokogott.Mikor meglátott szó nélkül felment a szobájába,mintha misem történt volna.Utólag kiderült,hogy a négy éves kapcsolata akkor ért véget.Az utóbba pár hónapban már említette,hogy megkérné a lány kezét,akiről kiderült,hogy három hete rendszeresen csalta.A fréfiak,csak lelki fájdalom miatt sírnak,vagy ez egyénfüggő?
2017. dec. 7. 23:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Én például amiatt sem.
2017. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
57%
igen
2017. dec. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A férfiakba bele van nevelve, hogy nem sírhatnak, mert az nem "férfias".
2017. dec. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Belegondolva régen nagyon sírós voltam, de jó sok éve már nem volt sírhatnékom fizikai fájdalom miatt, pedig volt elég komolyakban részem. (érzelmi miatt még mindig előfordul)
2017. dec. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Fizikai miatt utoljára akkor könnyeztem mikor érzéstelenítés nélkül matatott a doktor a frissen műtött sebemben a talpamon, aztán még egy jó adag hidrogén-peroxidot is belenyomott hogy fertőtlenítse...


De ott sem sírtam, csak a fájdalomtól éreztem hogy már néhány könnycsepp folyik a szememből.


Lelki fájdalom miatt meg rendszeresen kitör belőlem a sírás.

2017. dec. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Egyénfüggő. lehet, hogy többször sírnának, ha nem félnének attól, hogy emiatt kinevetik vagy lenézik őket. mer' hát a férfiak nem sírnak... Habár, most hogy így belegondolok, felnőttek között nőket is alig látok fizikai fájdalom miatt sírni. Lelki okokból igen, de fizikai miatt nem nagyon. Én legutoljára akkor sírtam, amikor napokig fájt a fogam, és semmitől nem akart kiállni.
2017. dec. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem csak akkor tudnak kijönni a könnyeim ha valamihez vöröshagymát eszem nyersen, de ennyi.


Amúgy férfiak között is rengeteg a különbség ilyen tekintetben, ahogy másik tekintetben meg a fájdalomküszöb terén is, szerintem mindenkiből ki lehet hozni sírást, csak valakiből könnyebb, valakiből nehezebb, de azt nem tudom elkpzelni hogy van olyan aki képtelen rá, persze kivéve azokat akiknek valami betegség folytán nincsenek könnyei.

2017. dec. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

A ferfiak fajdalomkuszobe joval alacsonyabb.

Sirni a nok sem szoktak ilyesmi miatt, attol nem lesz jobb.

2017. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
következő libánál már nem fog, az első mindig a tanulópénz.
2017. dec. 8. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%
Az egyik férfi ismerősömnek egyszer kiütötték az első két fogát, ő akkor sírt.Azt nem tudom a fájdalomtól-e vagy a fog veszteségtől.Lényeg,hogy pótolva lett a foga.Azt hiszem a gyökerek meg a fog egy része megmaradt így könnyebb volt a fogpótlás.
2017. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!