Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire számítsak, ha meg akarnak...

Mire számítsak, ha meg akarnak verni?

Figyelt kérdés
Van a városunkban egy velem korabeli (18 éves) gyerek, elég verekedős, agresszív típus. Pár napja kért tőlem pénzt, de én nem adtam neki. Erre ő kiakadt, és megfenyegetett, hogy összeveret. Valakinek volt már ilyenbe része, és ha igen, utána betartotta az "ígéretét"? Eléggé félek a verekedéstől is, nem hiszem, hogy megtudnám magam védni, ha 2-3 másik gyerekkel nekem esne. Az ilyen, verekedni szerető emberek általában milyen módszerrel (hova ütnek vagy rúgnak vagy miket csinálnak) szoktak verekedni?

2017. dec. 9. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mindenkinek ezt mondja aki nem ad neki.
2017. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ne fèlj. Legyèl magabiztos ès boldog. Nèzz bele a szemèbe. ;)
2017. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha veszélyben érzed magad, akkor ne itt kérj önvédelmi tanácsokat, neten keresztül úgy sem lehet leírni. Menj el küzdősportolni/harvművészetet űzni, és tanulj. Már csak azért is, mert az ilyen edzéseken általában lehet jó kapcsolatokat építeni, box-thai box edzésen biztos lehetsz benne, hogy találsz 1-2 agresszívabb, de alapvetően jófej srácot, akikkel ha összehaverkodsz, segítenek és megvédenek ha szólsz nekik. Az ilyen közösségek elég összetartó,családi jellegű dolgok szoktak lenni. De ha tényleg komolynak tűnik a dolog, és rádszállnak, akkor feljelentheted zaklatással, esetleg távoltartási végzés.. De szerintem csak a szája nagy a gyereknek
2017. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél gázsprayt, ha meg akar támadni az arcába fújod. kész.

Amúgy ha olyan nagy fa*sza csávó, miért nem vert meg már ott helybe?

2017. dec. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor lenyomott volna az a tróger . De vegyél 1 paprikasprét és mellette kemény önvédelmet tanulj , ne karate ju jitsu kung fu irányt hanem masszív harci technikát ...
2017. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Paprika spray + nyomatékkulcs (+autó). Ezek nélkül el sem indulok otthonról.

35N

2017. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Fogadjunk cigány!
2017. dec. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
És el is hiszed? Már rég elfelejtette.
2017. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkinek ezt mondja aki nem ad neki. Tul nagy repertoarja nem lehet aki ilyen suttyo :D csak a szaja nagy szerintem. Ha mindenkit megverne aki nem adott neki penzt akkor lehet csak 30 ev mulva jutsz sorra :D
2017. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Itt én is csak azt tudom mondani, gázspray, és igen, nézz le Boxra, Thai Boxra, de ott használható tudást több támadó ellen (2, maximum 3) 4 év után kapsz. Ettől függetlenül ajánlom. Ha meg 1 hét múlva megtámad, akkor a paprikát belenyomod a szemébe. De ha úgy érzed, hogy nem tudod megvédeni magad, akkor amúgy miért nem jársz küzdősportra? Egy jó kis Box edzés csodákra képes. Hajrá! ;)
2017. dec. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!