Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnék vidámabb lenni?

Hogy tudnék vidámabb lenni?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időszak nagyon elhangú és semmi sem történik, csak egy helyben állok. Szürke hétköznapok, valahogy kibírom, megcsinálom, amit kell és mindennap ugyanaz. Hétvégén csak 2 hetente vagyok barátokkal, mert mindenkinek van párja, de mikor nem tudunk találkozni, elég magányosnak érzem magam. Úgy értem eléggé bezárkóztam. Nem tudok örülni vagy húzamosabb ideig vidámnak lenni. Kezdek fásulni és már a kötelességeket sem teljes erővel csinálom. Mondhatni mindig romlik egy kicsit. Hogyan tehetném színesebbé a napjaim? Mivel lehetnék vidám?
2017. dec. 10. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mintha csak én lennék :D :( mondanám, hogy menj el bulini, vagy valami, de én se teszem meg, nem az én világom
2017. dec. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*bulizni
2017. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szívesen kimozdulnék, de egyedül nem szeretnék mennni. A barátaim pedig elég elfoglaltak, meg nyilván a párjukkal lesznek hétvégén, nem velem... amit megértek, csak kicsit rossz érzés.
2017. dec. 10. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. új ismerősöket kell találnunk akik akkor érnek rá amikor mi.
2017. dec. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
írásodból ítélve kérdező 15-6 éves lány lehetsz. Dobj be egy tabis bort az helyre hoz.
2017. dec. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!