Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem félnek a haláltól?

Miért nem félnek a haláltól?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, hogy a bűnszervezetek, maffia tagjai miért nem félnek attól, hogy megölik őket? Filmekben is sok olyat látni, hogy egy bűnszervezet harcol egy másik ellen, és minden félelem nélkül, majd egymás után lövik fejbe egymást szinte az utolsó emberig. Ilyen csak a filmekben létezik vagy valóságban is? Talán be vannak drogozva hogy nem félnek? Én erre tippelek, mivel a bűnbandákhoz közel áll a drog ez nyilvánvaló.

2017. dec. 10. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Vannak akiknek már nincs mit veszteniük.
2017. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki beál a maffiába az pontosan tisztában vele, hogy mire vállalkozók
2017. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*vállalkozik
2017. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
igen tudom. de ezért sem értem, ki az aki tudja, hogy akkor tuti kinyírják idővel
2017. dec. 10. 21:26
 5/13 anonim ***** válasza:
Tudod, az egy másik világ. Akik az alvilágban mozognak azoknak minden mindegy. Ők elfogadják a sorsukat, nem gyászolnak. Ott mások a szabályok. És tényleg nincs mit veszteniük. Ezért nem hiszek az "engem az utca nevelt" srácokban. Nem tudják mit beszélnek.
2017. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ők úgy gondolkodnak, hogy inkább a minőség mint a mennyiség.

Azaz egy rövidebb élet gazdagon vonzóbb számukra, mint hosszú életet élni szegényen vagy középszerűn.

2017. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igaz, az utcasrácok nem tudják ezeket...
2017. dec. 10. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel ez a napjainkban lévő jelenség akkor talán Chicagot tudnám említeni, ahol bár nem kimondott maffia központúak a leszámolások, hanem a fekete bandák uralta negyedek, és annak konkurenciái közt, itt szintén úgy lövik fejbe az embert hogy épp vár valakit a kocsiban, és mondjuk követik míg megáll, aztán tüzet nyitnak rá, vagy csak sétál az utcán és szitává lövik a másikat.

A drog, nők, és pénz miatt na meg a hatalmuk sem elhanyagolható, hisz nem mindegy hogy évek óta félve ismernek akár csak névről.

Ráadásul sokan meg sem élik a felnőtt kort, hanem már 13-16 évesen olyan fegyverrel is kimennek az utcára amit én GTA sorozatokban használtam és láttam....

[link]



Egy komolyabb maffiózó aki azért még világ szinten ismert, kb gyerekkorától építi a "karrierjét" aki ebben benne van az már kapott is a másiktól és jobb esetben csak késsel.

Aki mocskosabb dolgokra szakosodik, nők, drog, ott szinte igen résen kell lennie mert simán lőhetnek rá, idehaza is volt rá példa, nekik annyi egy pisztoly beszerzése mint átlag dolgozó embernek, autót behozni külföldről.

Tudják hogy lehet olyan az ismeretségi köreikben aki bekattan és átrendezi a "piacot" ezért bizalmatlan is a legtöbbje, aki már megteheti nagyon nem is foglalkozik saját kezűleg üzlettel, hanem küldi egy emberét ha olyan az elvégzendő feladat.


Azért a többségnek helyén van az esze mert nem szeretne értelmetlen vitába belebonyolódni félreértésekből, ami miatt az egész addigi elért szintje véget érten egy kivérzett testben.

Arról nem beszélve hogy nem mindegyik akar gyerekkorától droggal foglalkozni 40 évesen is, mert a piac is gyorsan rendeződik, az öregebbeket meg a fiatalok "kitúrják" enyhén szólva. Tehát marad az ingatlanozás, befektetés, cég alapítás, ezekkel meg már ki lehet kerülni a sűrűjéből, hogy pár év múlva már kockázatmentesebb, és kulturáltabb üzleteket tudjanak rendezni, ahol inkább a papírok és pénz a döntő tényező, mintsem a zsarolás, és bérgyilkos felfogadása, csak idáig el is kell jutni hogy ahonnét elindult az illető ki is tudjon szépen csendben lépni, de ez mai napig keveseknek sikerül, mert idő előtt vagy lelövik, vagy csak "figyelmeztetik" hogy lépjen le.

2017. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Egy maffia tagnak félelmetesebb egy gyárban dolgozni 3 műszakban,utána a házsártos feleséghez, és az üvöltő hülye gyerekhez haza menni, mint hogy fejbe lövik. Ha jobban bele gondolok meg is értem őket.
2017. dec. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as, a te példádat tökéletesen mutatja be a Wire (Drót) című sorozat, csak éppen Baltimore-ban játszódik.
2017. dec. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!