Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes nőknél ez valami "geneti...

Egyes nőknél ez valami "genetikai hiba" hogy olyanokhoz vágynak vissza akikhez nem kellene?

Figyelt kérdés

Van az a tipikus eset mikor egy nőt ver a férje/barátja/párja szakítanak aztán valamiért a nő mégis visszamegy egy ilyen férfihez.

Na én egy hasonló nővel jöttem össze sajnos.

Az exe sehogy nem akarta kimutatni hogy szereti a lányt se csók se ölelés de később már szex se volt.Semmiben nem segített a lánynak, mikor összeköltöztek és a lány meg megkérte hogy segítsen neki a srác kijelentette hogy neki nincs kedve se vásárlásnál se semmiben.Az évek alatt soha nem mentek sehova együtt mert a srác igazi otthonülős.És még lehetne sorolni a dolgokat

Aztán jöttem az életében én...Összejöttünk úgy hogy még együtt éltek a srácal.Megadtam neki mindent amit a srácnak kellet volna megadnia a kapcsolatukban, aztán eljött a pillanat hogy a sráctól teljesen elválik és mi összeköltözünk.

Ott kezdődtek az érdekes dolgok.Elkezdett sírni a srác után, meg szépíteni a vele kapcsolatos dolgokat.Gondoltam csak hirtelen jött neki az egész, aztán eltelt pár hónap egy kicsit becsicsentett egy buli alkalmával és az exéről kezdett el egyfolytában beszélni.

Eltelt egy év és kiderült hogy neki még ez a srác sokat jelent és neki még mindig hiányzik.

Bár már szakítottunk de egyszerűen megöl az érzés és nem értem hogy hiányzhat neki pont ő...hogy egy ilyen srác után is egy pótlék voltam...ha még valamennyire normális lett volna a plkapcsolatuk...



2017. dec. 12. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Na ezért ne kezdj soha foglalt emberrel. Mindegyik lehordja minden szarnak a párját, mert szebben hangzik az, hogy a másik egy gané, meg nem kedveskedik, meg az is hűtlen hozzá, és persze szex az sehol nincs évek óta... mint bevallani, hogy ÉN vagyok egy gerinctelen nyomorék, aki összevissza kefél a párja mellett, de elhagyni nem akarom, mert azért nagyon jó vele, különben nem lennénk együtt.


Te meg megérdemled. Tetszeleghetsz a megmentő szerepében, aki szegény elnyomott lányocskát csak szeretgetni akarta, de az az igazság, hogy csak egy szerető voltál, aki belógatta a nemiszervét más párkapcsolatába.

2017. dec. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy hogy van a nőknél akik fordítva vannak bekötve?!

Kell a jó? NEEEM!

Kell a rossz? IGEEEN!

2017. dec. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kérdező! Csak magára vessen az a férfi, aki logikát keres a női gondolkozásban.
2017. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert a nők nagy szinészek ha birt volna téged akkor már az elején mondta volna hogy, érez még valamit az elözö kapcsolatában te meg igy dönthetèl volna és utána nem is beszéltél volna vele mert döntésképtelen ember.
2017. dec. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem "genetikai hiba".

Ezt úgy hívják, hogy szerelem, és ezellen nem lehet védekezni vagy logikát keresni benne.

És hiába mosogattál el helyette, az a másik megfogta valamivel, amit benned sajnos nem talált mag.

2017. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az egyik női magazinban panaszkodott az egyik női olvasó:

Szó szerint azt írta, hogy annyira teszefosza töketlen pasija van, hogy unja már, hogy mindig az van amit ő kitalál, és a pasas végrehajtja/megcsinálja/megveszi szó nélkül. Azt írta még, hogy "ez a pasas annyira nyámnyila, hogy akármennyire is cukkolta fel eddig az agyát, még sohasem ütötte meg. Neki igazi férfi kell inkább".

2017. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!