Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is megszokta szagolni a...

Más is megszokta szagolni a saját fingját?

Figyelt kérdés
Egy meleg barátom szerint ez természetes, mert szrinte az övé az nem bödüs és élvezi az illatát..
2017. dec. 12. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem szagolgatom, érzem amúgy is, ha olyan. Egyébként a szaga meg attól függ, hogy mi miatt eregetsz, egészségügyi probléma miatt is lehet más, bizonyos ételek/italok után lehet kellemetlenebb (bab, kóla), míg más esetben lehet, hogy semmi szaga nincs, csak levegős a gyomrod.
2017. dec. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

én is szoktam érezni nem szagolgatom.

a hangosabb szellentés általában kellemesebb illatú, mint pl a halk vagy ami már néha át is szivárog , annak már erjedés szaga van és betegségre is utalhat.

2017. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem, általában a fing jön "házhoz", ha akarom, ha nem... :)
2017. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Van, amikor mélyen beleszívok! :D

Fura de az ember saját magával szemben még a nagyon undorító dolgokat is természetesnek tudja felfogni. Így nincs azzal semmi probléma.

Másét meg nem szagolgatom. :D

2017. dec. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
"Véletlenszerűen", nyilván előfordul, de tudatosan nem szagolgatom.
2017. dec. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%

Elég proliságot feltételez ha ilyen történik.

Nálunk ezzel szórakoztak középsuliban... hát nem kell mondjam nem épp az élbolyban voltak szellemi szinten akik ezen röhögtek és csinálták.

2017. dec. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Én nem megszagolom, hanem megérzem - már amikor megérzem -, de én nem szeretem a fingszagot. A saját székletem szagát viszont szeretem. :D
2017. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A saját fingunk szagolgatása egyébként kifejezetten egészséges, aki nem hiszi, nézzen utána, lusta vagyok megkeresni a publikációt.
2017. dec. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7-es én inkább a fingszagot szeretem mint a széklet szagát 😂😂😂
2021. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
9es én mindkettőt
2022. nov. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!