Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy ember csendes, akkor...

Ha egy ember csendes, akkor egyes ismerősei miért kerülgetik úgy, mintha egy idegesítő, levakarhatatlan dumagép lenne?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csendes vagyok és eddig arra jöttem rá, hogy


A, van akik azt hiszik azért vagyok ilyen mert nagyképű vagyok


B, azért kerülnek mert tudják, hogy csendes vagyok, kínos lenne nekik velem beszélgetni, mert azt hiszik arra se válaszolnék


C, mivel én nem beszélek velük ők minek akarnának velem?

2017. dec. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Csendes vagyok, de nem vettem észre, hogy az ismerőseim (akikkel tehát már beszéltem korábban valami kapcsán) kerülnének.

Köszönök, köszönnek, ha van idejük rám, akkor beszélgetünk.

Idegenek nem jönnek oda ismerkedni, de érthető, hisz én se megyek oda hozzájuk


Vagy kiket értesz ismerősök alatt?

2017. dec. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább úgy " kerülgetik", mint akivel nem lehet egy jót beszélgetni.
2017. dec. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2-es!


Ismerős alatt értek mindenkit, akit valahonnan ismersz. Mármint olyan szinten ismersz, hogy nem csak látásból ismered, hanem mondjuk a nevét is tudod. Amúgy neked az írásod alapján kedves ismerőseid vannak...

2017. dec. 13. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tudják mit kell várni egy csöndes embertől, így inkább tartják a távolságot.
2017. dec. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán honnan veszed azt, hogy kerülik a levakarhatatlan dumagépeket?

Meg az, hogy te ezeket “idegesítõnek” tartod, szerintem szubjektív véleményed.

Amúgy ez nem csak a beszélgetés mennyiségétõl függ!!! Ha valaki képes érdekes dolgokat is mondani, akkor bármeddig szívesen hallgatom a beszédét. Csak az olyan kis introvertáltkák, mint te gondolják azt, hogy ez föltétlenül idegesítõ.

Ha valaki baromságokat beszél, az idegesít, még akkor is, ha kisebb mennyiségben mondja ezeket. Tehát nem a bõbeszédūséget ítélem el.

2017. dec. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os!


Az "idegesítő, levakarhatatlan dumagépek" alatt azokat az embereket értem, akik folyamatosan unalmas baromságokról beszélnek, és nem hagyják szóhoz jutni a másikat. Nincs ebben semmi szubjektivitás, te értetted félre.

2017. dec. 14. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!