Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek unalmas vagyok?...

Szerintetek unalmas vagyok? Vagy nem?

Figyelt kérdés

Amiket szeretek csinálni:

Filmet/sorozatot nézni

Zenét hallgatni

Klipeket nézni

Az akváriummal bíbelődni (akvakertészkedés)

Gépen játszani

Kertészkedni

Lakást rendezgetni, lakberendezni

Növényeimmel foglalkozni

Barátokkal beszélgetni, közös programokat csinálni

Párommal együtt lenni

Színházba/moziba járni

Beülni valahova pl étterem vagy kávézó

Vásárolgatni

Elutazni ide oda (országon belül)

Taekwondozni


2017. dec. 14. 01:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján szerintem átlagos vagy. Ezek elég sok emberre igazak.
2017. dec. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Az átlagtól szélesebb érdeklődési körrel rendelkezel véleményem szerint.
2017. dec. 14. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Tehát nem vagy unalmas egy cseppet sem.
2017. dec. 14. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem vagy unalmas, de szeretsz neha egyedul lenni (ezeket egyedul csinalod):

Filmet/sorozatot nézni

Zenét hallgatni

Klipeket nézni

Az akváriummal bíbelődni (akvakertészkedés)

Gépen játszani

Kertészkedni

Lakást rendezgetni, lakberendezni

Növényeimmel foglalkozni


Az altalad felsorolt 16 tevekenysegbol nyolc "egyszemelyes". Ha valakit ilyenkor magad melle invitalsz, es az illetonek mondjuk nem pont zenet hallgatni van kedve, vagy nem ismeri az akvariumok vilagat, akkor az unalmasnak fog tartani, hiaba vagy szeles erdeklodesu, erdekes ember.

Meg egy: az, hogy masok unalmasnak talalnak-e vagy sem, nagymertekben fugg attol is, hogy az illeto milyen ostoba. Pl egy 60-as IQ-val rendelkezo unalmasnak fog talalni, mert szinhazba akarod vinni es nem berugni a sarki kocsmaban, mig egy 140-es IQval rendelkezo ugyanezert szinhazert erdekesnek es ertelmesnek fog talalni.

2017. dec. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát nem erőltetek senkire semmit :) Tényleg, egyedül is feltalálom magam. De jó sokszor a társaság is. Velük másokat csinálok. A lényeg hogy legyen valami, mert az hogy csak egy helyben ülünk órákig, az nem program. Alkalmazkodóképes vagyok viszonylag, csak ne térjen el a dolog nagyon az elképzelésemtől. Például beülök én kocsmába is, ha arról van szó, de rendszert nem csinálunk belőle mert nem az én világom.
2017. dec. 14. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem attol unalmas valaki, hogy amikor beszelgetek vele nincs onallo gondolata, nem tud normalis temat teremteni es beszelgetni, adni onmagat.

Hiaba mennek vele kirandulni ha pl. Vegig ugyanolyan kiszamithato viselkedest tol.

(Pl. Van sok ember akik ha zavarba jonnek ugyanugy reagaljak le ezerszer. Igy mintha egy filmet neznek aminek a forgatokonyvet tudom kivulrol. )

Egyik haverom kb. Nem csinal semmit csak medital egesz nap es jatszik, netezik. Megis o szamomra a, legegyedibb, legfurabb es legizgalmasabb szemely, mert full onallo gondolkodasa es szemelyes meglatasai vannak mindenrol.


Te szamomra unalmas vagy, mer a posztod arrol szolt h szavakat soroltal fel. Nem ismertetted magad, csak leirtad mit szoktal csinalni.

2017. dec. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy ezeket szereted csinálni, még lehetsz unalmas is és az ellentéte is... pár érdeklődési kör nem írja le a jellemed.
2017. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem tudni. A felsoroltak nagyrésze nem társas tevékenység.

Hogy szeretsz beszélgetni, egy dolog, kérdés, hogyan és miről. Ez így lehet unalmas és nem unalmas is.

2017. dec. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az állatok ilyet nem csinálnak (🐕 🐈) mégsem unalmasnak. Vajon mi a titkuk. Érdekel?

Egyszerű. Nem taktikáznak, nem akarnak tűnni valaminek. Te nagyon unatkozol, és félsz, ha unalmas nak lát nak. Itt a macska alszik, és nem unalmas.

2017. dec. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nek félek ilyentől :) csak megkérdeztem mit gondoltok
2017. dec. 14. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!