Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok hozzá ha a...

Mit szólnátok hozzá ha a feleségetek/élettársatok felajánlaná hogy prosti lesz, és nektek nem kell semmit csinálnotok csak felvenni az általa megszerzett nagy összegeket?

Figyelt kérdés
A kérdés természetesen fikció,viszont manapság elég sok ilyen típusú "selyemfiú" van aki buzdítja és manipulálja is az élettársát erre,ti mit szólnátok ehhez?Hagynátok?Vagy elutasítanátok?Örülnétek hogy a semmiből lesz sok pénzetek?Vagy rögvest otthagynátok a nőt?

2017. dec. 14. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Egy ilyen kapcsolatnak eleg hamar vege szakad. Persze lesz par jo ev, de az ebul szerzett penz ebul vesz el alapjan, csak jol elnek egy darabig, de vagyonuk nem sok lesz, mert eldorbezolnak mindent. Keves prostinak lesz jo elete idosebb koraban. Lesznek az emlekek es nagyjabol ennyi.
2017. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Én elgondolkodnék rajta, hogy mit hibáztam el párválasztáskor.
2017. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmit nem szólnék, csak másnap beadnám a válópert. (max megkérdezném, hogy nem-e csak viccel)
2017. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Hát, mivel nem egy prostival képzelem el az életem, válnék.
2017. dec. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Plusz elgondolkodnék, hogy ismerhettem ennyire félre.
2017. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%

Anyudat kérdezd már meg erről a témáról. Úgy őszintén!

Mert, ha eddig nem nevelt, most fog.

2017. dec. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Eloszor is az ilyeneket nem a lanyok szoktak felajanlani, hanem sokkal inkabb a strici forma pasik szoktak eroltetni ezt a temat.
2017. dec. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Erősen elgondolkodnék a váláson.
2017. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Ott gond van, ha valaki képes a párját "megcsalni", másnak adni azt a testet, amit normális esetben csak a párjával kellene megosztani.

De ott is gond van, ha valaki csak úgy oda tudja dobni a párját másoknak...


Részemről a szeretet/szerelem kapcsolatban ez a másik fontos dolog.


Testemet adom a páromnak.


De vannak olyanok, akikben nincs semmi... fűvel-fával, 0 önbecsülés, semmi tartás/büszkeség.

Nőknél és pasiknál is vannak ilyenek.


Lehet sok módon a semmiből pénzt csinálni csak sok ember tudattalan vagy/és tehetségtelen, nah meg egyre kevesebb a kreativítás.

2017. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Kibatnám, ahogyan a macskát, mind a 9 életével együtt..., de ilyen nővel sosem kereszteződne utam...
2017. dec. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!