Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki miben tehetséges és mikor...

Ki miben tehetséges és mikor jöttetek rá?

Figyelt kérdés
Ez miben nyilvánult meg? Tudtátok kamatoztatni? Versenyek stb.? Kort és nemet is írjatok légyszíves!
2017. dec. 14. 22:14
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Én futásban vagyok jó.Versenyekre is szoktam menni DIV atlétikákra.1.,2. helyezes szoktam lenni.13 éves lány vok
2017. dec. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Több dolog is van amiben kiemelkedőbb vagyok mint az átlag, de ez egyébként az emberek többségére ugyanígy elmondható. Nagyon jól tudok szavalni, előadni, kiállni a tömeg elé, beszédeket mondani, szerepelni és ami ezekhez köthető. Ami érdekes mert egyébként inkább tartom magamat visszahúzódó személyiségnek, azonban amikor fent állok a színpadon, valahogy más emberré válok. Mindez onnan kezdődött hogy egyszer még általános alsóban indultam egy szavalóversenyen, amit megnyertem. Nem tudom hogyan, előtt sosem szavaltam, csak óráról akaro lógni. Aztán ennek az lett az eredménye, hogy a magyartanáron felfigyelt rám, és mindenféle szavalóversenyre meg prózamondó versenyre elküldött. És sorra jöttek az eredmények, és mindenki dicsért hogy milyen jó vagyok, holott én magamat nem tartottam tehetségesnek még akkor, hiszen én csak minden verset felmondtam, ahogyan a szívemen jött. Aztán később már én is beláttam, hogy basszus, én ebben tényleg jó vagyok. Majd észrevette az állásinterjúztatóm is, aki felvett oda, ahol most is dolgozom. :)
2017. dec. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

Tanulásban vagyok jó. Nagyon könnyedén ráhangolódok bármire, és rettentő gyorsan tudok megtanulni bármit.

Igazából, megtanultam "tanulni", így már suli leckét is első olvasásra megértem teljesen.

Szóval tegyük fel, elkezdek zongorázni, sokkal gyorsabban tanulom meg mint mások.

Ezt úgy kamatoztatom, hogy megtanulok egyre mélyebben, gyorsabban gondolkodni, ezt pedig arra használom majd hogy segítsek másoknak.

(Például tervben van a könyvek írása, és még sok más.)

2017. dec. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

kb 6 éves lehettem, amikor apám szétszedett darabokra egy ajtózárat, én meg összeraktam neki, amikor nem volt ott. :)

Mindenkinek eldicsekedett vele, én meg nem értettem miért.

Naná, hogy autószerelő lettem, azon belül is befecskendező rendszerek javítása, elég kellemesen fizető ágazat, csak kissé lélekölő.

2017. dec. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

A különböző metal-alműfajokban hallható "halálhörgésben". Idén fedeztem fel, mikor poénból egy koncert után elkezdtem hörögve kiabálni egy számot az utcán, és nem csak a barátaim, hanem az előttünk-mögöttünk jövők is mondták, hogy nagyon jól csinálom. Most próbálom fejleszteni, hátha tudom a jövőben kamatoztatni.


Valamint jó vagyok írásban is, főleg horror-pszichothriller kategóriában. Vannak "beteg" gondolataim a barátaim szerint :D Folyamatosan írok kisebb-nagyobb novellákat, ha lesz elég (vagy egy összefüggő könyv), elküldöm egy kiadónak, hátha lesz belőle valami.


26F

2017. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Semmiben. Köbö 2 éve tudom.
2017. dec. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Metionin ***** válasza:

Rajzolásban és éneklésben, ez 4-5 éves koromban derült ki az oviban. Aztán általánosban kiderült hogy bár minden sporthoz béna vagyok, baromi gyorsan futok. Voltak versenyek is de semmi kiemelkedő hasznom nem volt ezekből.

27xx

2017. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

jó megfigyelő vagyok..

tehát tulajdonítok jelentőséget olyan dolgoknak is amin mások átsiklanak


kissebb koromban mondogatták de én csak nemrég hittem el

használom de nem kémként :) 24F

2017. dec. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Amióta írni tudok, írok, és állítólag tehetséges is vagyok benne. 6-7 éves korom óta írok verseket, meséket. 5-6 éve többnyire esszéket, kritikákat szoktam írni, és ezek általában meg is jelennek itt-ott. 26/L
2017. dec. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-2, Intuitív vagyok. Megérzek dolgokat, amik többször bejön. 3, Tudnám, ha jobban odafigyelnék rá; 4, Nem; 5, 35F.
2018. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!