Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meseltek valami vicces,...

Meseltek valami vicces, szomoru, tanusagos sztorikat akar magatokrol tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. dec. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Monj igazat es beverik a fejed.
2017. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Azt hittem finganom kell, hát tévedtem! Befostam!
2017. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg de akkor belédrugnak mégegyszer
2017. dec. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Harag+gyász keveréke miatt nem tudok úgy teljesíteni, mint ahogy korábban, régen tettem. Tanulság: rendezd a haragossal a haragodat (vagy legalább lépj túl rajta), gyászold meg azt, amit kell, és kezd új életet:(.
2017. dec. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vicces, szomorú és tanulságos is.


Két ember, akik egy tetőn dolgoztak, lemásztak egy kéményen. Az egyik arca piszkos lett a másiké nem. Melyik mosta meg az arcát?


Ez könnyű, mondta a filozófus, a piszkos.


Nem. Az a tisztítaarcú a barátjára nézett és azt gondolta, hogy a saját arca is piszkos lett, úgyhogy megmosdott, amíg a másik látta, hogy a barátja arca tiszta és azt gondolta, hogy az övé szintén, úgyhogy nem mosdott.


Tehát következtet!



Nem. Hadd magyarázzam meg ismét. Két ember, akik egy tetőn dolgoztak, lemásztak egy kéményen. Az egyik arca piszkos lett a másik nem. Melyik mosta meg az arcát?


A tiszta, helyes?


Hibás! Volt egy tükör és a piszkos arcú látta magát és megmosta az arcát.


Aha! Logikus.


Természetesen nem! Hogyan tudott lemászni egy kéményen két ember, hogy egyik piszkossá vált, a másik nem?


Oh, már látom. Ez pusztán józan észről szól.


Te bolond ember, mondta. Természetesen lehetséges, ha az első letörli az összes piszkot.


Most értem, mondta a filozófus. Ez arról szól, hogy eljussunk az alapvető tényekhez.


Nem, mondta, senki soha nem tudja letörölni az összes piszkot, és senki soha nem tudhatja meg az alapvető tények mindegyikét.


Tehát mi lényeg? - kérdezte a filozófus.


A lényeg arról szól, hogyan tehetjük a legjobbat azért, hogy megtudjuk I-ten rendelését ebben a világban és megtaláljuk a teendõnket ebben.

2017. dec. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!