Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Belőled milyen gondolatokat...

Belőled milyen gondolatokat vált ki ez a videó?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 16. 05:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Belőlem leginkább agyvérzést vált ki.
2017. dec. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam nézegetni az ilyen instagram ku®v@kat, de már feltűnt, hogy sokan szebbek, vagy legalábbis smink nélkül is ugyanolyan szépek. De szerintem alapból egy idióta az, aki felrak magáról csomó beállított képet, és még nagyobb idióta az aki fröcsögve nézi, hogy húha de gyönyörű, de jó élete van, én is ilyen akarok lenni.


Ja, a videó nem váltott ki belőlem semmit, csak idehánytam egy kis szöveget.

2017. dec. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

A smink csodákra képes meg,ezt jó ideje tudtam már. Nincs ezzel semmibaj.

Azt viszont kifejezetten alpárinak tartom amikor egyesek megnyilvánulnak,hogy lám ge@tszi ronda smink nélkül meg a csöc@sei se a sajátjai.

De azért mellette irigyek is meg nyálcsorgatók is.

2017. dec. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most komolyabban éhes lettem, megyek hamikázni...
2017. dec. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek a lányok smink nélkül is szépek. Erről az egyik ismerősöm jut eszembe, aki fröcsögött nekem azzal, hogy a lányok smink nélkül rondák meg fake, ha valaki sminkel. Az a csillogó-villogó szépség, amit a smink eredményez, a valóságban szinte sehol sem létezik. Tehát nem értem azt, hogy aki ezen fröcsög, az mit vár el, hogy kéne kinézzen egy természetes nő? Ha megnézel klasszikus festményeket múlt évszázadokból, amikor nem létezett Maybelline, Rimmel, meg társai, nem így néztek ki a nők. Viszont azt a fajta szépséget értékelték mindenütt, manapság meg ott az az ellentmondás sok emberkébe, hogy elvárja a porcelán mesterkélt tündöklést, de azt is, hogy a nő természetesen legyen ilyen:D
2017. dec. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Olyanokat válogattam össze akik smink nélkül is szépek, és pont az a lényege, hogy nincs értelme ennek a mű szarságnak, agyonsminkelésnek, agyonfilterezésnek, szerkesztésnek...stb. Meg csak a különbség...hogy mennyivel másabban smink nélkül természetes fényben mint ezeken a beállított képeken.
2017. dec. 16. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!