Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Apa komplexusom van?

Apa komplexusom van?

Figyelt kérdés
Korábban voltak “barátaim” ők kb velem 1 idősek voltak. A gyerekkori barataimmal sohasem voltam meg elégedve, alandoan szegyenkeztem ha társaságba mentünk mindig volt bennem egy olyan érzés mintha 10 évvel fiatalabbak lettek volna. Sőt, volt hogy teljességgel fel bosszantott a “dumájuk” ez a beszologatas vagy “nagyzolás” hogy nekik mijuk van. Alandoan 1 dolog utáni vágyakozás pld minden a foci vagy minden az autó tuning stb. Engem ez idegesitett...nem is tudtunk egyikkel sem igazán beszelni. Mivel ha én fel hoztam egy témát ők csak el vicceltèk. Alandoan a szex járt a fejükbe stB. Ez kb 15-18 éves koromba történt. Most 21 vagyok és a párom tíz évvel idősebb. A jelenlegi párom előtt már volt 2 olyan pasi akik 5 és 8 évvel voltak idősebbek. De velük más volt a Probléma. Most mikor itt van nekem ő, azt érzem hogy 1 korúak vagyunk. Sőt néha vannak pillanatai neki is :D amire azt mondom hogy nem a korához való. Pld mesét néz reggel. De azt nem os bánom mert ki az aki nem szereti a mesét...nem nagy ügy. Viszont ez már apa komplexus-nak mondható? Vagy ő mèg úgymond fiatal ahhoz? Továbbá az is tetszik ha egy férfi őszül. Mindig mondom a páromnak hogy már alig várom hogy őszülni kezdjen mert számomra az szexi. 50 feletti fickók már tényleg nem jönnek be. De ha egy 40es jól ápolt férfival találkozók akkor lehet hogy azt mondom hogy “Hm jól néz ki” testi kapcsolatot szerintem nem tudnák el képzelni vele. Max ez a 30as.

2017. dec. 16. 09:00
 1/6 anonim válasza:
93%

Nekem is kicsit az idősebb férfiak jönnek be. A barátaim 6-7 évvel idősebbek voltam. A mostani barátom 9 évvel idősebb nálam. Nem csak,hogy egyhúron pendülünk és komoly érett férfi, de férfias. Nem kisfiús! Sosem jöttek be a korosztályomban lévő srácok. Viselkedésre,habitusra meg pláne. Náluk a központi téma a szex volt csak és a buli. Különben nem lehetett velük komolyan érdemleges témákról beszélni,nem lehetett velük komolyan tervezni. Egyik sem volt párkapcsolatra alkalmas. Fűvel fával,ágról ágra. Gerincet meg elfelejtettek növeszteni. Örülök,hogy azok akikkel együtt voltam idősebbek voltak és mások voltak. Nem olyan mint a nagy átlag. Ez van.


Szerintem ez még nem apakomplexus. Nekem is a 30-as férfiak tetszenek. A barátom 34 éves. A legjobb korban van. És neki már oldalt kicsit ősz a haja. Ugyan szerintem nem szexi..de jól áll neki nagyon ;)


L

2017. dec. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"Továbbá az is tetszik ha egy férfi őszül."


39 vagyok és elkezdtem nemrég őszülni oldalt, kiakadtam nagyon és inkább leborotválom nullára, csak hogy ne látszódjon, most ez a legújabb amit el kell fogadnom magamon. :))


10 év az még nem apakomplexus amúgy, ne viccelj!

Legyetek boldogok! :)

2017. dec. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szép az ha valaki őszül... nincs azon semmi szégyellni való. Gondolj csak bele mennI fiatal festi direkt őszre a hajat :))
2017. dec. 16. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:

A nagy gond azzal, hogy a lányok úgymond "érettebbek" a fiúknál, hogy a felnőttes viselkedésük gyakran és nagyrészt csak mimelése a felnőttségnek. Ráadásul ezeket a manírokat felnőtt korukra sem növik ki. "Felnőttesen" viselkedni pedig nem szoktak a felnőttek.

A férfiak érdeklődési köre, társadalmi szerepe más mint a nőké. Milyen alapon veted össze viselkedésüket és érettségüket és tartod az egyiket "fejlettebbnek"?

2017. dec. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 45. éves férfi vagyok, de le tudok tagadni vagy 10. évet! A volt barátnőm 19. éves, és nem volt még 28. nál idősebb kapcsolatom. Egyáltalán nem őszülök, nem dohányzok nem iszok. Nem tudom miért de mindig a sokkal fiatalabb lányok próbálkoznak be nálam.
2017. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket miért hívod barátoknak? Az embernek legyen 2-3 barátja, de azok lelki társak legyenek. Akiket te leírtál, olyanokra az embernek nincs szüksége inkább egy igazi barátot keress.
2017. dec. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!