Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszi azt, hogy tud...

Miért hiszi azt, hogy tud verekedni?

Figyelt kérdés
Szóval szerintem mindenkinek megvan egy olyan srác akin +30kg van és elhiszi ,hogy tud verekedni.3 éve jár karatéra az elmondása szerint.Ezzel nem is lenne baj , de hogy minden nap odamegy emberekhez és elkezdi mutogatni a karaté tudását?! Múltkor orron öklözött és én már nembírtam tovább szóval löktem rajta egyet , hogy szabályosan csattant a földön. 15 éves vagyok , a gyerek az osztálytársam ( fiúk vagyunk ). Mit gondoltok hiba volt fellöknöm ?? Mert már kb. 2 éve ezzel idegesít mindenkit ...

2017. dec. 16. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
MINDENKI tud verekedni. Győzni a verekedésben már egy más kérdés...
2017. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

"MINDENKI tud verekedni. Győzni a verekedésben már egy más kérdés..."


Azért egy Stephen Hawking vs Nick Vujicic bunyót megnéznék ilyen alapon. :D

2017. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy orrba vág, csak mert olyan kedve van, az nem normális. Beszélj tanárral, ez bántalmazás.
2017. dec. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt hiba. Az a gyerekek nem karatés, hanem egy hülyegyerek. Három év alatt még tiszteletet sem tanult, milyen karate az...jól tetted.
2017. dec. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Haha karate :DDD szerinten az nagyon gáz. Hájjáaa. Hádzsimeeeeh
2017. dec. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért lett volna hiba? Szerinted hiba az hogy megvéded magad? Nem, hagyd hogy orrbavágjon és tűrd el hogy idiótán viselkedik. Olyan egyértelmű a válasz.
2017. dec. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es Te beteg állat :D
2017. dec. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
5os a magad fajta emberekbol lesznek a majmok akiket lerugnak a karatesok :) en is jarok karatera, de amit a gyerek muvel az nem normalis. Ha meghallana az edzom hogy ok nelkul ha kedvem tamad leutok 1-2 embert, akkor ki is rakna a Dojobol ezt garantalom. Mondjuk 30 kilosan eleg vicces lehet ahogy ott pattog :D amugy nem, nem normalis, nem illik fitogtatni az eronket, plane nem ha kuzdosporti oktatasban reszesulunk, mert szerinted az erkolcsies, hogy o tud rugni a masik meg nem tud ellene semmit tenni? Egyebkent jol tetted, de azt megegyszer megjegyeznem hogy a Karate egy eletstilus ami magaba foglalja az etikettet, az erkolcsi szokasokat, a modort es ugy az egesz vilaghoz valo hozzaallasodat, ez a gyerek mindent csinal csak nem karatezik. :D Kyo/L
2018. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!