Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ha van egy valószí...

Szerintetek ha van egy valószínűleg buta elméletem valakiről vagy valamivel kapcsolatban, akkor jobb megkérdezni és megbizonyosodni, hogy tényleg hülyeség, vagy inkább nyomjam el elkerülve ezzel egy esetleges kellemetlen helyzetet?

Figyelt kérdés

2017. dec. 18. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hiszem jobb rákérdezni. Szerintem sokáig nyugtalan lennél az elmélet miatt, és bizalmatlankodnál.
2017. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Le kell írni ide az elméletet, aztán majd eldöntjük!
2017. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hat, ha saját magad szerint is valószínűleg buta elmélet, akkor lehet, hogy jobb nem rákérdezni.
2017. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Puhatolózhatsz is, amely segítségével olyan információ birtokába jutsz, amellyel megerősítheted vagy megcáfolhatod az elméletedet.
2017. dec. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Míg kereskedelemben dolgoztam, sok új embert bíztak rám, hogy tanítsam be őket. Mindig azt mondtam nekik, hogy inkább kérdezzenek, bármekkora hülyeségnek is érzik a kérdésüket, mert csak így fognak biztos választ kapni. Ezt tudom mondani neked is.
2017. dec. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Volt tegnap egy borzasztó kínos helyzetem egy félreértés miatt, de már könnyebb megemészteni.
2017. dec. 19. 06:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!