Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utánoz, vagy csak képzelődök?

Utánoz, vagy csak képzelődök?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy gyerekkori barátja, aki 3 éve megházasodott. A lánnyal sajnos nem vagyok túl jóban, hiába szeretné a párom, hogy barátkozzunk.

Nem nagyon tudok vele miről beszélgetni, mert többnyire csak a drága ruhák, kozmetikumok és hasonlók érdeklik, és ha nem is szándékosan, de gyakran elenged olyan megjegyzéseket, hogy ami nekem van az nem elég jó, mert nem volt elég drága.

Dolgozom egyetem mellett, ő otthon van, de az én férjem nem keres annyit, hogy én ne járjak munkába. Meg nem is tudnám magam elképzelni 0-24ben otthon.

Nyáron volt az esküvőnk, szándékosan rövid ruhát választottam, és nem is fehéret, valami nagyon egyszerűt akartam, így egy vajszínű térdig érő ejtett vállú koktélruha lett színben hozzáillő rózsakoszorúval.

A lánynak 3 éve volt az esküvője, csodaszép kristályköves fűzője volt tüll ruhával, abronccsal, 3 méteres uszállyal, 6 méteres fátyollal.

Erre a páromnak megmondta, mikor megtudta, nekem rövid ruhám lesz, hogy kár, hogy nem neki jutott ez eszébe hamarabb, milyen jó ötlet már a térdig érő esküvői ruha (pedig már évek óta divat, nem én találtam ki).


Tavaly mikor mondtam, skandinavisztikára megyek egyetemen, mert megszállottja vagyok a kultúrának, nyelveknek, történelemnek kislány korom óta, akkor egy emberként hurrogtak le (ő meg a férje), hogy ennél nagyobb butaságot nem is csinálhatnék, mint a bölcsészkar, ha a másik lány is menne, csakis informatikára vagy valami komolyra menne, kár a feléveimért.

Csinálom az egyetemet, minden rendben, erre a férjem mondta, hogy képzeljem, a lány kitalálta, hogy svédül fog tanulni (micsoda véletlen, én is ezt választottam), mert az milyen különleges. Illetve ma mondta, hogy kitalálta, hogy idén náluk skandináv karácsony lesz tradicionális menüvel...

Illetve most kitalálta, el akar utazni Skandináviába, meg kint élni...Semmi gond, hogy én 8 éves korom óta ezt akarom....


Most nem tudom, hogy érezzem magam megtisztelve, vagy inkább csak hülyén?


Valóban utánozna, vagy csak inspirálom? Ha az utóbbi, miért néz le?


Am nincs semmi, amiért irigyelni vagy koppintani kéne, azért volt kis esküvőnk, mert nincs pénzünk, illetve azért dolgozom iskola mellett is.


2017. dec. 19. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Van egy kislány rajongód, akinek sok pénze van, és megőrül attól hogy nem őt tartják a legjobbnak. Számára a pénz jelenti az értéket, és fel van háborodva hogy másoknak nem.


Jó röhögőgörcsöt kapnék rajta a helyedben, hisz semmi önálló gondolkodása nincs, csak téged figyel, rád reagál, utánoz. Nagyon beteg.

Érezd úgy magad mint egy felnőtt nő, akinek a lábába egy kislány csimpaszkodik és irigykedik és mondogatja hogy ő sokkal jobb.

2017. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy te úgymond szegényebb vagy, ő meg gazdagabb. Biztos, hogy irigykedik rád, emiatt utánoz. Olyan akar lenni, mint te. Ne foglalkozz vele. Majd abbahagyja, valószínűleg nem te vagy az első ember, akit utánozni próbál,valószínűleg nincsen saját személyisége...
2017. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem kepzelődsz. Úgy tűnik van egy gazdag férje, viszont nincsenek ötletei, hogy "mit kezdjen magával", ezért utánoz téged.
2017. dec. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!