Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jótett helyébe örülj, ha nem...

Jótett helyébe örülj, ha nem vágnak át?

Figyelt kérdés

Szeretek abban hinni, hogy jók az emberek, vagy legalábbis, nem aljasak annyira szándékosan.

De amit nap mint nap tapasztalok, az néha már nagyon elszomorít.

Kishíján kilöktek egy idős nénit a metró elé, 30 emberből csak egy sietett felsegíteni. Ugyanígy engem is majdnem kitaszítottak a metróajtón, ha nem kapaszkodok szorosan, egész biztosan repülök. Bocsánat helyett azért taszított rajtam a pasi még egyet, hátha. Sajnos szándékosnak látszott.


Illetve egy hete munkában (kassza) egy idős bácsi elfelejtette átvenni a visszajárót (2000Ft), úgy rohantam utána majdnem ki az utcára, nem is akarta elhinni, hogy igaz, még ő aggódott, nem lehet, hogy csak én számolta, el magam, nemhogy aztán hiány lesz a nap végén. Persze nem volt.

Erre következő munkanap megvádoltak, tolvajnak neveztek és átvágtak 20 ezerrel.


2017. dec. 19. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A többsėg nemtörődöm, önző. De azėrt vannak kivėtelek.
2017. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A metrót ne vedd alapul, az emberek nem tudnak tömegközlekedni, bunkók hozzá.
2017. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a néhány ezer év, ami alatt a hordákból odáig fejlődtünk, hogy adott területen már nem harmincan, hanem harmincezren vagyunk, nos ez a pár ezer év kevés volt ahhoz, hogy civilizált kultúremberek legyünk, és gyakran előtör még belőlünk az állat...
2017. dec. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Olcsün megúsztad. Én és a testvérem jószándékkal segítettünk jópár embernek, de kiderült báránybőrbe bújt farkasok voltak és csak ki akartak semmizni minket. Sikerült is nekik, minden pénzünket kicsalták a legocsmányabb aljas módon. Innentől kezdve már senkiben se bízom, 10 lépés távolság, és ha valaki megmondja neked mi a tuti, akkor az a világ egyik legnagyobb átb..szása. Sajnos csak ilyen aljas férgekkel hozott össze minket az élet eddig üzleti téren.
2017. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Röviden: igen, ilyen a világ, illetve az ember. Persze, nem mondom, hogy mindenki, de egyértelműen ez a gyakoribb sajnos.
2017. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Na én épp ezért szarok le kb mindenkit egy jóideje.

Oldja meg a problémáit mindenki maga, de az nem.pálya, hogy segitek és átbx, ahogy tud.


A kedvesem az egyetlen kivétel, de ö is addig, mig becsületes. Amint észreveszem hogy kihasznál vagy jazudik, mehet amerre akar.


Kétszinü emberekre semmi szükségem.

2017. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!