Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha elmentek valakihez vagy valahova és beszélgetés közben is tv-t vagy a mobilját nyomkodja az illető? Az ilyen embert nem igazán érdekli a másik vagy jól elvan a saját dolgaival?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm,amikor nála vagyunk mindig megy a tv.időnként odapislant mintha érdekelné is a program.Ezt nem csak az én jelenlétemben teszi,amikor egy közös barátnőnkkel voltunk nála akkor is így tesz.Vagy ha viszek neki olvasnivalót arra is mondta elteszi,mert legszivesebben hozzálátna olvasni.Egyébként jóban vagyunk.Nem tudom nem érdekli igazán a társaságom vagy a tv. ennyire elveszi a figyelmét.Ha sétálunk,cukrászdába,uszodába megyünk nem így van akkor sokkal jobb beszélgetéseink vannak.

Vagy egy másik személy aki ha elmegyünk valahova mindig a mobilját nyomkodja.Jönnek az üzenetek facebookon,viberen...Csak ilyenkor az a benyomásom se a beszélgetésben,sem a chatben nem tud igazán részt venni.Mert nekem is írt már vissza chaten amikor másokkal volt és rövidebben válaszolgatott.



2017. dec. 20. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a főkérdésre válaszolva: van egy ilyen rokonom, nem csipázom, mert hogx ilyen. Az a baj, hogy észre sem veszi, hogy ez zavaró lehet másoknak.
2017. dec. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmi különös, úgy tiz perc után felállok és otthagyom. Van nekem jobb dolgom is, mint bunkokkal cs.szni az idömet.


Hazajövök, film ezek, olvasok, irok, vagy ha ugyis a városban vagyok, akkor beülök moziba kajálni.

2017. dec. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1-es: igen,talán észre se veszi,hogy ilyen.Vagy így próbálja a másik tudomására hozni,hogy már sok a társasága.Bár ő már az első 15perc után ezt csinálja.De biztos vannak olyan vendégei akikkel nem ilyen.

2-es:tényleg jobb helyette olvasni,filmezni vagy akár egyedül elmenni egy programra ami kitölt.Sok emberrel való találkozás után éreztem azt,hogy többet ér egy jó film,saját hobbi,program mint az illetővel való időfecsérlés.

2017. dec. 21. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!