Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Folyamatosan átvernek idehaza...

Folyamatosan átvernek idehaza (Vaterán, Jófogás) mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Történet a következő vettem két kis régi ms170-es Sthil fűrészt vaterán, egyik működönek volt írva, de mind a kettő egy roncs volt és még az eladó volt felháborodva, hogy megírtam a többinek mit adott el nekem.


Aztán hagytam a pibe... vettem alkatrészt hozzá de ebayen pár hete jött meg, de a tököm se bírt várni kelett a fűrész és vettem egy 1 hónapja kb: egy ms211-et jofógáson 60ért jól müködő, hibátlan stb. aztán már a dobozból feltűnt hogy olajos az alja, hát hiába müködik mikor ereszti az alján az olajat.



Ilyen egy mocskos embereket, semmi tisztesség nincs bennük valami elkurodi felrakják jofógásra eladni hibátlannak...



ebay-ről egyébként mindent úgy kapok ahogy írva van, idehaza meg csak átverik az embert.



2017. dec. 21. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem pont, hogy ilyeneket nem szabad venni ilyen aukciós oldalakon. Jobban jársz, ha fizetsz egy kicsit többet érte és megveszed újonnan üzletből. Akkor még garanciát is kapsz rá.
2017. dec. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mégis mit vártál? Aki használt dolgot vesz ez benne van a pakliban.
2017. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
vigyázni kell sajnos,tele az ország becstelen,csaló emberrel.Én is most tapasztalom,lakásfelújításom során.
2017. dec. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Sosem rendelek ilyen oldalakról nem éri meg. Inkább újonnan vegyél. :)
2017. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
6%

Garancia nélkül semmit nem szabad venni, mindegy, hogy magyar vagy külföldi.

Azt verik át, akit át lehet. Aki ilyen helyről vásárol, azt bizony át lehet.

2017. dec. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
miért nem intézed úgy, hogy megbeszéled előtte az eladóval, hogy szeretnéd kipróbálni? azért vakon csak úgy 60 ezret kidobni az nem semmi... mégis mit hittél? ott vernek át, ahol csak tudnak.
2017. dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ilyen dolgokat NEM szabad így venni,mert nagyon csúnyán pórul jár az ember. inkább vedd meg drágábban, gyűjts rá, de jobban megéri. ha összeadod mennyit költöttél feleslegesen, már meg is lenne az új fűrész, nem?:)
2017. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ebayrol rendelek rendszeresen. Ott tenyleg minden ugy van,ah leirjak. En meg a budapesti boltokban is utalok vasarolni,mert legtobbszor vmi hibasat akarnak ramsozni. Meg jndoritoan viselkednek a boltokban.


Csak kiprobalas utan vegyel vmit ujonnan boltban szamlaval . Ott is nezd meg,hogy nagyaruhaz legyen. Mert a kisboltok eltunnek.


N

2017. dec. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vateran meg a jofogason csak eladni szabad dolgokat, vásárolni nem szabad. Minket is vertek már át, csak olyan oldalakrol vasarolj ahol minden új es garanciát is kapsz, azok nem vernek át.
2017. dec. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Am ilyenekért nem lehet rendőrségi feljelentest tenni?? Bar lehet hülyeség nem tudom. Lehet kiröhögnének?? Mit gondoltok??
2017. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!