Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akkora furcsaság az, ha...

Miért akkora furcsaság az, ha lányként fekete telefont akartam?

Figyelt kérdés
Új telefonom lett, feketét választottam, mert tetszik, szinte minden szín megy hozzá. Tok is fekete, nekem tetszik, visszafogott. Ez miért akkora baj?
2017. dec. 22. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki szerint baj? Jó, mondjuk itt is volt pár éve egy csaj, aki "na jó, ha neked a fekete tetszik, én nem ítélkezem ám, de maradjunk annyiban, hogy a fehér nőiesebb"... ekkora baromságot. A fekete tök elegáns, nem férfias... nekem pár évig fehér volt, de most fekete. Nem lettem férfiasabb az alatt a pár év alatt :D.
2017. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség

Egyátalán nem furcsaság

2017. dec. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem furcsa. Nekem az összes eddigi telefonom fekete volt (mind a 2), illetve a mostani is az.

Sosem szóltak be emiatt.

2017. dec. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a furcsa, ha valakinek ez furcsa. Ha vannak rózsaszín ingek férfiaknak, akkor egy lánynak is lehet BÁRMELYIK cucca fekete, kék, vagy bármilyen színű.
2017. dec. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az. Csak vannak emberek, akik rá akarják erőszakolni a nemekre a színeket. Én nőként nagyon szeretem a fekete színt, ruháim nagy százaléka is ilyen, és az eddigi összes telefonom is az volt. Sőt, vicces, de még fogkefében is fekete-szürkém van.
2017. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás vagy általános iskolás vagy? Csak mert normális ember nem a telefon színén fog fennakadni.
2017. dec. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek manapság megőrülnek a dolgok nemek szerinti kategorizálásáért. Ha van egy kis eszed, nem foglalkozol ilyesmivel.
2017. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? :-)Nekem is nőként fekete Samsungom van,fekete tokkal.Nem mindenki favorizálja a szines telefonokat
2017. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, én szinte állandóan szürke, fekete vagy kék ruhákban járok, a környezeted ezek alapján engem kinyírna 😂

Most őszintén, egy telefon színe komolyan olyan mérvadó? Arról nem is beszélve, hogy a telefonok elég nagy része fekete. Most inkább csak azért vegyek másikat?

2017. dec. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

mert kevés nő választ feketét ha van más opció.

ahogy pl a kokakólás marketingnél is: van a light - fehér meg van a zero - fekete változat. a kettő lényegében ugyanaz, mégis a felmérések szerint a lightot többnyire nők, a zerot meg inkább férfiak vásárolták.


az pedig marhaság hogy manapság mindent nemhez kötnek. pont az ellentettjéért harcolnak rengetegen, mert nem tetszik nekik ez a régi rendszer.

2017. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!