Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek milyen emberek...

Szerintetek milyen emberek lehetnek, akik komolyan gondolják azt, hogy akinek nem nyílegyenes a fogsora és gyerekként nem volt hajlandó fogszabályozót viselni, az egy alsóbb "kategóriás" nő/férfi?

Figyelt kérdés
Én nekem kellett volna viselnem, de nem engedtem, hogy feltegyék, mert undorítónak találtam és nem akartam fémszáju lenni. Igazából eddig még soha életemben nem tette ezt szóvá senki, csupán ezen a fórumon olvastam pár kérdésben néhány választ, ami egyszerűen kicsapta nálam a biztosítékot.... Én egy igényes ember vagyok, szép karrier áll előttem a cégnél, használok fogselymet, minden nap fürdök, borotválkozom, 2 hetente fodrászhoz járok, kozmetikushoz járok... Eddig soha nem kaptam olyat egy lánytól sem ( pedig higyjétek el, nagyon szép barátnőim is voltak) hogy alsóbb kategóriás férfi lennék, mert pl egy szemfogam kicsit rácsúszik a másikra... Szerintetek ezek az emberek, akik ilyeneket állítanak vajon hogy néznek ki? Miért mondják ezeket? Lehet ők is annyira gyűlölik azt a fémdarabot, hogy afféle stokholm szindróma alakult ki bennük és ez táplálja az ellenérzést azokkal szemben, akiknek nem tökéletesen egyenes a fogsoruk, de így is boldogok és sikeresek? Megsúgom, számos Hollywood-i színésznek sem tökéletes a foguk... és nem, nem csak férfiaknak, de nőknek sem mind....
2017. dec. 22. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nah bakker akkor én alsóbbrendű férfi vagyok? 😂 nafene
2017. dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én meg alsóbbrendű nő vagyok, na bumm :D

Ilyen dolgokat csak buta, sekélyes emberek mondanak, akik a fb-ban élnek és egy nem valós divatvilágban.

Most szeretnék fogszabályzót egyébként, úgyhogy fémszájú nő leszek :) De nem bánom. Felnőtt vagyok, van pénzem jó minőségűre, más véleménye meg nem érdekel.

2017. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyenek buták, és szívesen elmesélném nekik az én fogszabályzós kálváriámat. Nekem szabályozták a fogaimat, de nem maradt rendezett, hiába hordtam éjszakai és állandó fogszabályzót is rendesen. Utóbb kiderült, hogy eleve bukásra volt ítélve a dolog, mert nem a fogaimmal van a probléma, hanem a csonttal, amit meg már szájsebészeten tudnak megoldani, de ezt a fogszabályzós dokim nem is vette figyelembe, cserébe tönkrevágta a fogzománcomat... Nem vágnék bele ismét, akár tetszik másoknak így a fogsorom, akár nem.
2017. dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
alsóbbrendű aki magára pazarolja az összes idejét
2017. dec. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondok erre valamit, ha egy oroszlán elé kerülnek, az oroszlánt k@rvára nem fogja érdekelni, hogy alsórendű fogsora van vagy sem, neki a vacsora az vacsora.
2017. dec. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!