Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy isrősöm kérte még tegnap,...

Egy isrősöm kérte még tegnap, hogy küldjek át neki messengeren egybizonyos dolgot, de azóta sem nézte meg, pedig 1-2 órája is fent volt. Ennek mi az oka? Sokan írnak neki és nem mindig rögtön válaszol? Kissé frusztrál a dolog, hogy miért pont velem.

Figyelt kérdés
2017. dec. 23. 17:56
 1/9 A kérdező kommentje:
ismerősöm
2017. dec. 23. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
A face kiírása, hogy mikor volt fent nem megbízható. Nem tudom miért nem, vagy mit néz félre, de egy csomószor befrissíti úgy, hogy valójában nem is volt fent. (szóval ha nem láttad online akkor valószínű nem volt fent)
2017. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a jobbik eset, ha megnézi, de nem válaszol. Akkor ott egyből tudhatod, h valójában szarik rád
2017. dec. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem inkább a rosszabbik?
2017. dec. 23. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Te valami sérült vagy, de komolyan?

Van egy olyan kütyü, amibe be lehet pötyögni számokat s a másiknál ez zörög, aztán ő ezt megszüntetve a te kütyüdből hallod hangját...igen bateg, ez a telefon...hívd fel s kérdezd meg szóban...mindjárt sokkot kapok ilyenektől:DDD

2017. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Úristen... Mi a fenéért írsz, ha lóf.sz fogalmad sincs a kulturált viselkedésről? Iskola, b+, iskola... Vagy keress normális szülőket magadnak, hátha fejlődsz egy kicsit emberileg.
2017. dec. 23. 20:11
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 18:07


Konkrétan nem volt online, csak megnéztem, hogy mikor volt fent, és ott írta a massanger, hogy 1 órája.

2017. dec. 23. 20:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem volt még rá ideje, hogy megnézze. Szerintem helyesen jelzi a Messenger azt, hogy ki mikor volt online.
2017. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Aurore válasza:
Nekem ismerősöm csinálja azt hogy nem válaszol es mindig változik a kiírás. Egyszer elérhető, utana 1 perce volt érhető. Pedig elmondása szerint nagyon keveset beszél messengeren emberekkel, és amikor vele beszélek akkor nem hinnem hogy mással is beszél. En sem ertem igazan es engem is bosszant rendesen.
2017. dec. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!