Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek help, ha egy büntetett...

Emberek help, ha egy büntetett előéletű csávót keresek és a az egyik legutolsó ismert helye börtön volt, akkor pártfogó felügyelőt kell megkérdeznem, h hol keressem vagy kit? Vagy ennek mi a menete?

Figyelt kérdés
család, barátok automatikusan kiesnek, úgyhogy azt hagyjátok
2017. dec. 23. 23:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért lenne jogod bárkinek a tartózkodási helyét megtudni anélkül, hogy ő erre engedélyt adna?
2017. dec. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na igen...
2017. dec. 24. 00:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kerdezoskodj itt, kerdezoskodj ott aztan idovel ugy is belebotlasz az informacioba. Meg ott az internet, manapsag kb mindenhova eljuthatsz rajta. Par gepzsenivel osszeulsz es ok megkeresik neked. Kerdes mi a cel. Ha tonkre akarod tenni az eletet az nem jo vicc, ha elveszett csaladtag akkor a te dolgod ha meg valami mas ami most nem jut eszembe akkor franc tudja :D annyit segithetek hogy ne egy iranybol nezd a lovat mert ha tavolabb lepsz lehet kiderul hogy az nem is egy lo. ;)
2017. dec. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2017. dec. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

és ha megtudná , hogy tényleg megkerestem, hogy reagálna? örülne vagy elutasítana?

( személyes ügy, nem bántani akarom, csak meg akarom tudni, hogy miért lépett a bűn útjára, mivel én becsületes ember vagyok, de eddig csak szívtam miatta, és kíváncsi vagyok hogy ő ezt ennyi év távlatából hogyan látja) melyik a rosszabb? és megérte-te?

2018. jan. 3. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt mi honnan tudjuk, hogy egy idegen hogy viselkedne? Szerintem még ő maga se tudná. De nem hinném, hogy meg kéne keresned, hagyd a fenébe. Inkább írd le ide, hogy mit csinált.
2018. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!