Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Semmiben nem vagyk jo, mit...

Semmiben nem vagyk jo, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jo tanulo, hiaba probalkozom, nem megy, nem vagyok jo semmilyen sportban. Akarmilyen munkat csinalok pl nyaron, nem vagyok jo benne. Nem ertem, hogy mit is akarnak, hogy csinaljak pontosan, meg szerencsetlenkedek osszevissza mindenben. Ha apamnak segitek ott is legtobbszor elrontok valamit. Akarmit csinalok, abban bena vagyok, nem ertek hozza...baratnom nincs, soha nem is volt es valoszinuleg nem is lesz. Egy orok vesztes vagyok, aki mindenben csak benazik. Az onbizalmam mar a 0n van. Barataim vannak, bar inkabb csak osztalytarsnak hivnam oket, sulin kivul nem talakozunk. De altalaban suliban is azt erzem, hogy lenezoen, lekezeloen bannak vele, de jogosan. Nincs nagyon kedvem semmihez, mert egy gyökér vagyok, hogy finoman fogalmazzak. Van ebbol valami kiut? Szerintem nincs.
2017. dec. 24. 01:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszor bántalmaztak téged lelkileg, vagy akár testileg is? Van olyan ember az életedben, akivel teljesen őszinte mersz lenni? Sokat segíthet már az is, ha neki elmondod. Mellette pedig kérhetsz tanácsot egy jó pszichológustól.
2017. dec. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Regebben bantottak, ma mar nem szerencsere, de mely nyomot hagytak, azok a bantasok. Sajnos nem igazan tudom kinek elmondani a problemaimat, nem hiszem, hogy barkit erdekelne.
2017. dec. 24. 01:38
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, hogy valaki kapásból jó legyen valamiben, de az olyan dolgok még ritkábbak, amikben kellő gyakorlással ne lehetne rutinossá válni.
2017. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos azt az időt és boldogságot már soha senki sem adhatja vissza neked, amiket a bántalmazások miatt elveszítettél. Viszont ha ezt nem tanulod meg elfogadni és nem tudod feldolgozni, ezen őrlődve viszont már önmagadtól veszed el az időt és boldogságot. Igazából csak két lehetőséged van (öngyilkosságot nem számolva), ugyanis

- megteheted, hogy a mostani állapotodban maradsz, vagy tovább süllyedsz benne, illetve

- segítséget kérsz, hogy túl tudj lépni a történteken és az önmagadba vetett hited megerősödjön.

Az előbbibe látszatra nem kell energiát fektetned (ami nem igaz valójában, mert energiádba kerül fenntartani vagy tovább rontani a helyzetedet), ezért ez tűnik a könnyebb útnak, míg a második lehetőség változást hozhat az életedben, ellenben energiát kell majd fektetned bele, nem garantált a siker, ráadásul egy bizonytalan jövőhöz vezet, ami akár jó is lehet.

2017. dec. 24. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbálkozz tovább. A sikeres embereknek is sok kudarcuk volt minden téren és a sok probólkozás után már törvénszerűen sikerültek nekik a dolgok. Az változó hogy mennyi ideig tartott nekik de a közös a sikeres emberekben a kitartás.

Ki kell tartanod és csinálni és csinálni a dolgokat de nem ugyanazokat amik nem sikerültek hanem újabbakat és új módszereket új utakat kipróbálni.

2017. dec. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha semmiben nem vagy jó, akkor bármerre mehetsz, válaszd ki miben szeretnél jó lenni, és gyakorolj sokat, megfelelő visszajelzésekkel az agyad szinte bármit meg tud tanulni. (+ egy tipp, sose számíts olyan eredményre amikor próbálkozol valamivel, amit felül lehet múlni, mert ha sikerül, akkor az agyad úgy fogja értelmezni a helyzetet, hogy túllőttél a célon és vissza kell vennie, gondolom volt már veled is ilyen, ha valaha próbáltál elsajátítani valamilyen fizikai képességet, mondjuk tesiórán.)
2017. dec. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!