Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek előfordul ezen...

Szerintetek előfordul ezen oldalon olyan vagyonos ember aki rendszeresen jótékonykodik mert megteheti? Adományoztatok már rendszeresen nagyobb összeget vagy tervezitek, gondoltok rá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 25. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vagyonos ember, de amióta adózok, adományozok is, kapásból ott van az adóm 2x1%-a évente. Ha éppen nem vagyok a padlón, akkor másképp is szoktam kisebb összegeket, pl. állatkerti nevelőszülő vagyok, az is adomány. Hogy a gazdagabbak mit és hogyan szoktak, azt nem tudom.
2017. dec. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvből nem adományozok, adó 1+1% megy, de semmi más. Ha lenne időm, energiám nem pézt adni, akkor fogok. (ezt a részt más csinálja a családban)
2017. dec. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Esetleg még az is opció lehet ha valakinek nagyobb mennyiségű kriptovalutája van btc stb...

Bár ezek a személyek sem hinném hogy itt múlatják az idejüket,csak úgy mint a multi milliárdosok.

2017. dec. 25. 10:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátom akinek van mit a tejbe aprítania. Sosem adakozik (én se). Viszont még az egyetemen elkezdtünk önkéntesen vért adni. Azóta több mint 30 közös véradáson vagyunk túl. Ő évente egy hetet szokott önkénteskedni.
2017. dec. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem mert pénz van hajléktalanok segitésére lakás is csak ezzeket piaci áron eladják és nem a hajléktalanok élnek benük hanem akik ezért kapnak fizetést hogy, segitsenek.És mindegyik magánkézbe kerül ha én igy végezném a munkám kirugnának ezek az emberek meg profitálnak és luxus lakásban élnek adófizetök pénzén.
2017. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!