Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem bírják...

Az emberek miért nem bírják elviselni, ha az ember döglik?

Figyelt kérdés

Saját lakásom van, munkahelyem van és igen, nem vagyok egy nyüzsgő ember.

Munka után max beülök valahová egy kávéra, esetleg elmegyek edzeni, de hétköznap délután 5-től kb fekszek, nézem a filmeket vagy angolul tanulok, van, hogy olvasok.

Erre fel Anyám, Apám, ha van barátnő, b aszogat.

De semmi ilyenről nincs szó, hogy na akkor rendetlenség van, vagy nekik kellene valamit segíteni.

Nem, csak szimplán.

Esküszöm Facebookon, ami van mém, 100%-ig igaz.

"Hmm ez az ember olyan nyugodtan fekszik itt és elvan magának, hogy kellene szétvágni az idegrendszerét?"

Igaz, nőkre(abszolút igaz) van, de ez általánosságban is igaz, nemtől, kortól függetlenül.


2017. dec. 26. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Tojd le az idióták véleményét, engem is sokszor piszkálnak. Ilyenkor visszavágok a gyengeségeikkel, érdekes módon egyből csend lesz...
2017. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha külön élsz a szüleidtől, akkor ne foglalkozz az ő véleményükkel. Barátnőt viszont rosszul választasz, ha ő is beleköt ebbe, ha épp van. Válassz olyan barátnőt magad mellé, aki hozzád hasonló ezen a téren, és nem nyüzsög. Aki szintén döglő típus, azt nem fogja zavarni, hogy neked is lemerülnek az elemeid munka után.
2017. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyenkor visszavágok a gyengeségeikkel".Igen,ez határozottan működik.A legtöbb ember szereti fölöslegesen járatni a száját és olyan dolgokba beleszólni aminek a hátterét nem ismeri és így könnyű ítélkezni.Dolgozol,függtelen vagy saját magadra keresel,hogy mivel töltöd a szabdidődet,milyen rendet tartasz a lakásodban ahhoz senikenk semi köze.Egyébként az dicséretes ha filmezel, olvasol,nyelvet tanulsz és nem egy kocsmában vagy fogadóirodában töltöd az idődet.
2017. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Na ezért szeretek egyedül, családtól távol lakni. Senki nem szól bele mit csinálok. És vannak napok amikor konkrétan az ágyból nem kelek ki, mert megtehetem.
2017. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem. Ha van saját lakásod, hogy tudnak b***ogatni? A barátnős részt még megértem, én hülyére unnám magam melletted, ha minden délután csak otthon feküdnél, de feltételezem ez azért túlzás és csináltok programokat is.

A szüleid meg feljárnak hozzád? Vagy faggatnak, írogatnak online? Hogy kell ezt elképzelni? Ha anyám pl. állandóan interjúztatna, hogy mit csinálok aznap, rövid úton lezárnám a beszélgetéseket.

2017. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En is sokat doglok , es x@rok ra, ha ugat valamelyik kutya. :D Akkor doglunk, amikor kedvunk tartja. 22L
2017. dec. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha saját lakásod van akkor hogyan csesztetnek a szüleid? Átjönnek, felhívnak? Nem engeded be őket ,vagy ha kritizálnak leteszed a telefont .


A nyüzsgő pörgölődő pattogi barátnőt meg ki kell dobni és keresni egy hasonló lustálkodóst mint amilyen te vagy, és meg van oldva a probléma.Békésen nézitek együtt a tv-t ,netet meg alszotok.

2017. dec. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Az ilyenek mind szerencsétlen lúzerek,akik akkor érzik jól magukat,ha más életében turkálhatnak.Addig sem kell a saját hiányosságaikkal szembenézniük.

A baxogatás a te esetedben konkrétan,hogy néz ki?

2017. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Világos, hogy szüleivel lakik, és semmit nem segít. Vagy mindenki hülye ő meg az áldozat? Ismerős is hasonlóan fogalmazott aztán kiderült a nagy sajnálásban, hogy még a hólapátolást is a nyugdíjas anyja csinálta.
2017. dec. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvenc időtöltésem a döglés. Amikor körülöttem van minden amit szeretek, ott vagyok ahol a legjobban szeretek (a szobám), és nem kell csinálnom semmit. A többi meg levan sz***rva.
2017. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!