Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért csináljak...

Szerintetek miért csináljak az emberek?

Figyelt kérdés

Szóval velem rengetegszer előfordult hogy voltam egy lánnyal egy bárban vagy bármilyen szórakozóhelyen és egy csávó belem kötött csupán az miatt hogy a lánnyal beszelgetettem ,nekik tetszik a lány ,de a lány nem akar tőlük semmit csak maximum barátok. Van amikor tényleg kavarok a lányokkal de nagyon sokszor csak beszélgetünk és ennyi. Nem tudom miért kell ez miatt belekötni a másikba,velem meg az szokott lenni hogy azt terjesztik hat én elvettem a csajukat stb stb..

Kiváncsi vagyok mással is történt e már ilyen helyzet ,mit csináltatok és hogy alakult a helyzet utána.


2017. dec. 26. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tom, velem is volt mar par ilyen.

De mondjuk en se orulnek ha megtalalnam eletem nagy szerelmet es valami bugris udvarolgatna neki, foleg ha a csaj meg vevo is lenne ra. Vannak feltekenyebb tipusok,mondjuk ha kavarsz veluk es nem a szabad csajokkal akkor ertheto az aggodalmuk :D :D :D

2017. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyeken mindig van 1-2 ember, aki szeret kötekedni. Néha csaj miatt, néha más miatt, nekik mindegy. Az a lényeg, hogy az alkoholtól keményfiúnak érzik magukat és bárkinek hajlandóak nekimenni, csak hogy üvölthessenek meg hadonászhassanak. Az ilyenekkel nem szabad leállni, el kell őket kerülni.
2017. dec. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csaj miatt pattogni meg elég primitív dolog, kb. az ősemberek voltak ezen az értelmi szinten, hogy a kiválasztott nőstényért párharcot vívtak.

Nyilván a BARÁTNŐMET, akivel több éve járok, megvédem, ha rárepül valami bohóc, de attól, hogy egy csaj tetszik nekem, még nem a tulajdonom és azzal beszélget, akivel akar, sőt, azzal is kavar, akivel akar.

De az biztos, hogy azzal nem fog senki meghódítani egy csajt, ha részegen elkezd kötekedni előtte és nekimegy annak, akivel épp dumál.

2017. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Belem is belém kötöttek nem is egyszer. Én nem szoktam höbölögni, és nem is szoktam szájkaratézni, en elsőre telibe verem.... én sose kötöttem bele senkibe, de nem is fogom meg várni míg más üt elsőnek, órákig tartó faxméregetésbe meg végképp nem megyek bele....

Kötekedni csak a gyenge emberek kötekednek...

Ebben a tudatban állj a következőhöz.

2017. dec. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomagyú lúzerek....
2017. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!