Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem nincs párom ebben a...

Nekem nincs párom ebben a világban?

Figyelt kérdés
Nehezen ismerkedem,félek a csalódástól,ezért távolságtartó vagyok,de nem lehetetlen a bizalmamba férkőzni. Mindig is picit csendesebb voltam,mint a többiek,de ettől függetlenül szerintem lehet velem beszélgetni,és szeretek is. Nagyon érzelgős vagyok,szeretek lelkizni,szeretem ha figyelnek rám. Egy kedves megbízható lánynak tartom magam,de még sincs senkim,és ez egyre jobban fáj. Akármilyen jól telik egy napom,ez az üresség ,hiány érzet mindig itt van bennem,és elszomorít. Egyedül nincs értelme semminek.

2017. dec. 26. 17:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
21%
Nekem sincs párom. Sosem volt és sosem lesz, béna vagyok az ismerkedésben. F
2017. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Zoli780806 ***** válasza:
91%
Azért az "F" betű nem maradt le látom... a remény hal meg utoljára :D
2017. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Te nem A. vagy Heves megyéből, aki úgy eltűnik mindig, mint a kámfor?
2017. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van párja! Csak nem mindenki olyan szerencsés, hogy megtalálja.
2017. dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. Ha te ő vagy (erősen hajaz a stílusod az övére), akkor nagyon szépen kérlek, ne sajnáltasd magad. Én próbálkoztam nyugtatni téged, de te vagy az, aki direkt nem nyílik egy szemernyit sem. Így nem leszel boldog. Üdvözlettel: Feri
2017. dec. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ezen keseregni, ahelyett hogy élnéd úgy az életet, hogy nem kell beszámolni senkinek semmiről...

Nem értelek titeket... mindig ezen keseregni.

29/F

2017. dec. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ismerem a lányt, 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ő az. Tényleg nagyon kedves és aranyos, engem nagyon megfogott a viselkedésével, de sajnos nem engedi, hogy segítsenek rajta.
2017. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Feri, az itteni lányok 90% normális, kedves írásban, csak nem akarnak elköteleződni egy férfi mellett sem.

Ismerkedgetnek, sírnak hogy rosszul érzik magukat figyelmet keltenek. Segítesz aztán otthagynak és keresnek újakat akikkel ismételten eljátszák ezt.

Welcome to the internet barátom!

2017. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Írj privátot
2017. dec. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

#8 Nem tudom, mi az igazság, de mintha egyszer írta volna tavaly nyáron, hogy többekkel is beszélgetett már előttem, csak saját bevallása szerint visszahátrált. De az isten szerelmére, ha nem is akar kitörni ebből a burokból, nem fogja megtalálni a szerelem. A mostani üzeneteimre meg (gyaníthatóan direkt) nem válaszol.


Kedves A., kérdező! Kérlek, jelezz, teljesen jól tudom, hogy te írtad ki a kérdést! Mai napig nyitott vagyok folytatni az ismerkedést, ne félj!

2017. dec. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!