Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akkor van humorérzékem vagy sem?

Akkor van humorérzékem vagy sem?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy nevettetni még tudom az embereket, viszont engem nehéz, ha olyan videót, filmet, akármit nézek vagy olvasok, úgy még elröhögcsélek magamban (bár akkor sem annyira, mint ahogy többeket szoktam látni, az ilyen stand upos dolgok például abszolút nem mozgatnak meg), viszont emberek között nem megy a nevetés annyira, ha kicsit piszkálva beszólnak, de nem rossz szándékból, azt sem veszem magamra, érteni értem a humort, csak visszavágni nem tudok, hacsak nem szoktam meg az embert már a közelemben egy kicsiny szorongás miatt.

Tehát ha én magam annyira nem tudok nevetni, csak ritkábban, viszont a nevettetés még megy, és felfogom, ha valamit viccnek szánnak, akkor van humorérzékem, vagy nincs?


2017. dec. 27. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy tök szubjektív dolog. Én ismertem olyan Mókamikit, akin sokan mosolyogtak és nevettek, de nekem mindig oda kellett erőltetnem minden jellegű vigyoromat, mert én egyáltalán nem tartottam viccesnek. Az én humoromat se értékelik/értik sokan, azok szemében tuti nem vagyok vicces ember.
2017. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez alapján egyszerűen visszahúzódó vagy, aki kicsit nehezen oldódik fel új társaságban, a humorérzék más dolog.
2017. dec. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!