Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hisztek a horoszkópokban? Ha...

Hisztek a horoszkópokban? Ha igen, miért? Ha nem, miért?

Figyelt kérdés
2017. dec. 29. 22:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek, mert nem hiszek!

Te hiszel a húsvéti nyusziban? Ha igen miért? Ha nem, miért?

2017. dec. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne, de amikor van egy újság, abban mindig elolvasom, és általában igaz rám, viszont attól még nem hiszem el, hogy minden amiatt történik velem, ami le van írva.
2017. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem mert nincs semmi értelme.
2017. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs igazságalapja:D
2017. dec. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek. Ezek nagyon trükkös írások. Úgy van kitalálva hogy mindig kicsit magadra ismerj.

Emellett szeretnék hinni abban hogy döntéseimmel befolyásolhatom az életem, és nem csak egy gumilabda vagyok amit egy-egy felső hatalom ide-oda lökdös.

Tudom hogy ez sok embernek védelemérzetet, reményt vagy megnyugvást ad. De én szeretném magam vállalni a döntéseimmel járó felelősséget és következményeket, legyen az hideg vagy meleg, és nem a csillagok állására kenni.

2017. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
A megfelelő helyről informálódva hiszek benne. Azonban ironikus a dolog, mert a párkapcsolatok témakör stabilan 0-án van, hiába is ír mindenfélét róla.
2017. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló nagyjából összefoglalta, amit akár én is írhattam volna...


Régebben komolyan hittem bennük, de rájöttem, hogy nem ér annyit az egész. Örülök, hogy vége ennek a korszakomnak!

2017. dec. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszek, mert nem gondolom, hogy csak 12 féle embertípus lenne, 12 ugyanolyan sorssal. Viszont néha elolvasom, és nagyon igaz rám a sajátom, meg néhány másik személyre is az övé.
2017. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Egyetertek en is az otossel
2017. dec. 30. 04:47
 10/13 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, ha az ember kitartó és nem adja fel, akkor előbb, utóbb sikerül neki a célját elérni.


A horoszkóban nem hiszek, de döbbenetes, hogy mennyi egyezést találtam magamra vonatkozóan, egész konkrét dolgokban. Mivel senki sem érti az univerzum működését, nem zárhatjuk ki, hogy a különböző bolygók, csillagok, konstellációk valóban hatással lehetnek az egyén életére. Elég csak a hold hatását megnézni a tömegvonzás kapcsán.

2017. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!