Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok rivalizálni? Vannak...

Szoktatok rivalizálni? Vannak olyan személyek akikkel rivalizáltok?

Figyelt kérdés
Mikor? Hogyan? Miért? Megéri? Nyíltan vagy titokban?
2017. dec. 29. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igazán nem rivalizálok senkivel. Anyám viszont velem igen. Harminc év van köztünk. Voltunk nyaralni Török országban ahol nagyon udvarlosok a pasik és anyám állandóan haragudott rám ha egy srác inkább rám figyelt.
2017. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, sportban, játékban, stb. "Amúgy" nem.
2017. dec. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én igen.

Persze nem vérre menően, de van egy-két barátom, akivel ugyanazok a dolgok érdekelnek, és a szakmai céljaink is hasonlóak. Nagy lökést tud adni, ha azt látom, hogy Gézunak már meglett a második felsőfokúja, miközben nekem még az első se, úgyhogy jobban beleásom magam a nyelvekbe.

Amíg extra motivációt ad, nem pedig frusztrál, és a kapcsolatunkat is inkább építi, mint rombolja, addig szerintem ez egy teljesen hasznos dolog, amivel "húzzuk" egymást.

2017. dec. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!