Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ünnepelni való van a...

Mi ünnepelni való van a Szilveszterben, átlag embernek?

Figyelt kérdés

Mindenki boldog újévezik, közben meg az ország úszik a korrupcióban, sokan 90-100ezerért dolgoznak, ráadásul családosként. Nyugaton a szakmámat arannyal fizetnék, itthon meg 170ezerért kelek fel reggel 4 órakor, de csak a családtagok miatt, amúgy már rég kint dolgoznék akárhol.


Gusztustalan ország ez, utálok ránézni az emberekre, amikor valakinek egyenesen megmondom hogy mit kell ünnepelni, ebben a nyomorban nélkülözésben? Akkor még én vagyok a rossz, magától nem látja hogy egy szar monoton életet él, évekig?


Én elhiszem hogy másnak boldogság a családjával gyerekével megélni ezt az egészet, de én látom reálisabban ezt az egészet.


Szomorúan és tanácstalanul néztem az utcán az embereket, a belvárosban míg pirosom volt, annyi kérdés járt a fejemben, persze mindre választ találni már annál nehezebb.



Egyébként mielőtt bárki azt hinné, hogy depressziós kis hülye gyerek vagyok az téved. Én is élem az életem, van jövőképem, de nem játszom meg magam mert tudom mi a valóság, és az a baj hogy van aki felnőttként sem jön rá, rózsaszín ködben él.

25F


2017. dec. 30. 23:17
1 2
 1/16 Zoli780806 ***** válasza:
Mi a szakmád?
2017. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem mindenki dolgozik szar munkahelyen kevés pénzért.

Akinek jól megy, az könnyen boldog tud lenni.:)

2017. dec. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ha az ember egy kicsit elengedi a bajait és éjfélkor örül csak úgy?
2017. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*baj
2017. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Es attol jobb lesz, ha allandoan negativsk vagyunk meg depressziosak? Jol erezni sem szabad magat az embernek? Nekem pl van sok dolog, amit iden elertem es ugy erzem, van okom unnepelni.
2017. dec. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Emberek milliárdjai éli le az életét öntudatlanul!
2017. dec. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Ugyan milyen életet él az, aki még ünnepelni se tud, és a poharat mindig félig üresnek látja? Én az ilyen negatív, mindenben a sz..rt kereső energiavámpírokat tartom gusztustalannak, akik a saját lúzerségüket, lelki nyomorukat megpróbálják valamiféle felsőbbrendűséggé konvertálva kompenzálni. Szánalmas.
2017. dec. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#1

Hegesztő, jelenleg még csak Awi, és mag/mig képesítéssel.

Bár szeretnék benne fejlődni mert akkor már vállalkozásban tudnám csinálni, de az hogy nulla fizetésért koszoljam magam, eléggé lehúzza az ember kedvét és ezért nincs erőm elkezdeni a tanulást megint.


3#

Azzal semmivel nem lesz jobb ha félreteszi a gondjait az ember, ha lehet meg kell oldani.

2017. dec. 30. 23:37
 9/16 Zoli780806 ***** válasza:
A kétkezi szakmunkát pláne a fővárosban egyre jobban megfizetik. Ha van benne fejlődni való, akkor hajrá. Fiatal vagy, képezd magad tovább a szakmádban, de kár búslakodva lógatni a fejed. Gondolj a szebb, reményteli jövőre és érezd magad jól holnap éjfélkor! Buék!
2017. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont ezért alakultak ki az ünnepek már eredetileg is. Ha az élet szép és jó lenne, nem kellenének ünnepnapok, mert mindegyik az volna.
2017. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!