Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember az életetekben...

Van olyan ember az életetekben, akit egy "hiba" miatt vesztettetek el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csináltál valamit és megszakadt vele a kapcsolatod. Nem kifejezetten szerelmi dolgokra gondolok, megcsalásra, hanem mondtál neki egy csúnya dolgot, nyomozgattál utána, kibeszélted, lehúztad egy kis pénzzel, magadat bántottad, elmentél stricinek, stb... Van akivel történt ilyen? Mit csináltatok pontosan?
2017. dec. 31. 00:05
1 2
 1/12 Heart of Darkness ***** válasza:
47%
Van ilyen ember, de nem szeretném leírni, hogy mi volt ez a hiba. De semmi ilyesmit nem tettem mint ami a kérdésben szerepel.
2017. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%

Az annak számít, hogy az exem miatt majdnem elvesztettem a barátokat?

Elhanyagoltam őket.

De igaz barátok

Az ember a saját hibájából tanul

2017. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok ilyen ember van az életemben :(
2017. dec. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen. Még azt is írjátok le, hogy ki volt nektek ez a személy(szerelmetek, barát,barátnő, lelkitárs, stb) és, hogy megpróbáltátok-e rendezni vele utána.
2017. dec. 31. 00:12
 5/12 Heart of Darkness ***** válasza:
46%
Egy olyan valaki volt akit szerettem.
2017. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Testvér szintű barátnő volt.

Miután exem szakított velem, ő volt az első aki a segítségemre sietett.

Nem veszítettem el, de egy butaság miatt majdnem.

2017. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Heart of Darkness ***** válasza:
38%
Ide nem írnám le.
2017. dec. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Egy ismerős csaj akart este áthívni magához, majd a windows kékhalál hibát jelzet és ezért újra kellett indítanom a gépet. Miután bejelentkeztem fb-ra a lány nem volt fent.
2017. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudnék mesélni... A lényeg, hogy mindig elba×m a dolgokat, amiben sajna profi vagyok.
2017. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Második vagy harmadik osztályban volt egy lány osztálytársam, akinek volt egy ilyen gumi jojó-szerű játéka, ami vízzel volt megtöltve és kis műanyag figurák úszkáltak benne. Tudjátok, azok a búcsúban kapható gusztustalan ragacsos, szőrös-tüskés gumi cuccok, amik nyomot hagynak a falon :D Na, a lány megengedte, hogy játsszak vele, én EGYSZER megnyomtam és kidurrant. A lány soha többet nem állt velem szóba, pedig felajánlottam neki, hogy veszek neki egy újat :D
2017. dec. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!